ממשיך להסתבך: מקגרגור ריסק טלפון למעריץ ונעצר

הלוחם האירי שהיה מעורב בשנה שעברה בקטטות שגרמו להשעייתו, ממשיך להסתבך לאחר שחטף מכשיר סלולר מידיו של מעריץ שניסה לצלם אותו. מקגרגור שוחרר בערבות ויואשם בעבירת שוד חמורה

ממשיך להסתבך:  מקגרגור ריסק טלפון למעריץ ונעצר
  צילום מסך אינסטגרם

לוחם ה- MMA, קונור מקגרגור נעצר אתמול בלילה לאחר שחטף את הטלפון למעריץ שניסה לצלם אותו. מעצרו של מקגרגור מגיע מספר ימים בלבד לאחר שריצה עבודות שירות על מעורבות בקטטה.

בחשבון האינטסגרם שלו, למחרת,  כתב הלוחם: "הסבלנות בעולם היא מעלה שאני ממשיך לעבוד עליה. אני אוהב את המעריצים היקרים שלי. תודה לכולם".

על פי הדיווח המשטרתי, ביום שני בבוקר מקגרגור עזב יחד עם מעריצים את מלון פונטנבלו (Fontainebleau) במיאמי ביץ' שבפלורידה, ואחד המעריצים ניסה לצלם אותו עם מכשיר הסלולר שלו.

מקגרגור כנראה לא אהב את המעשה, והוא נתן לו מכה בפלאפון שגרמה לו להפיל את המכשיר. לאחר מכן מקגרגור דרך עליו מספר פעמים, הרים אותו ולקח אותו עימו.

המעריץ  בן ה-22, הגיש תלונה למשטרה וטען כי המכשיר מוערך בכ-1,000 דולר, ומקגרגור נעצר במקום מגוריו ושוחרר לאחר מכן בערבות של 12,500 דולר. מקגרגור יואשם בעבירת שוד חמורה.

הלוחם האירי בן ה-30, אלוף העולם  לשעבר במשקל נוצה ומשקל קל,  ממשיך להסתבך לאחר שבאוקטובר האחרון היה מעורב בקטטה עם חביב נורמגומדוב שגרמה לו להשעייה של שיה חודשים וקנס ע"ס 50,000 דולר.

לאחר שהפסיד בקרב מול הלוחם הרוסי (ששמר על מאזן 27-0), פרצה סערה בזירה, ונורמגומדוב קפץ מעל הגדר ותקף את המאמן של מקגרגור, לאחר מכן הלוחם האירי עצמו נכנס לקטטה עם צוות של נורמגומדוב. שני הלוחמים הושעו.

עוד לפני כן, בחודש אפריל, מקגרגור הואשם בתקיפה, ניסיון תקיפה ועבירה פלילית, לאחר שיחד עם אחרים תקפו את האוטובוס שהסיע את לוחמי UFC במרכז ברקליס בברוקלין. בעקבות האירוע נפצעו שני לוחמים שלא יכלו להתמודד בקרב שני לילות לאחר מכן.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע