אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

השקת הקמפיין | הרב רפי: "נחזיר את אורון וגולדין"

בהשקת קמפיין איחוד מפלגת הימין, קרא הרב רפי פרץ לביטחון לעוטף עזה: "ביבי, אני מזמין אותך אליי הבייתה, תחווה צבע אדום אחד" והתחייב: "נפעיל מכבש לחצים על החמאס עד לחזרת הבנים"

איחוד מפלגות הימין השיקו את קמפיין הבחירות הערב (שני) שעסק בהתחייבויות המפלגה לביטחון, חיזוק עוטף עזה, שינוי המדיניות המשפטית וקידום הפריפרייה.

במלון גני ירושלים התכנסו מאות פעילים למפגן עצמה של המפלגה, ונשאו דבריו יו"ר המפלגה הרב רפי פרץ, וח"כ בצלאל סמוטריץ' שפירגן לרב רפי "מנהיג הציונות הדתית".

בנאום ביטחוני ותקיף, הדגיש הרב רפי פרץ את מחוייבותו לעוטף עזה והחזרת החיילים הבייתה: "שמעתי שרה"מ עורך ביקורי בית בדרום – ביבי אני מזמין אותך אליי הבייתה לנווה, תחווה צבע אדום אחד, תראה את הילדים רצים ומחפשים בדיונות הגנה, אני בטוח שהמדיניות שלך תתעצם, המושג תגובה מידתית יירד מהשולחן, החמאס צריך הלבין – שפוגעים בנו אין מידתיות אי אפשר לפגוע בנו".

ח"כ בצלאל סמוטריץ' התייחס לאכיפת החוק בנגב ובגליל גם אל מות הפזורה הבדואית, והדגיש את מעורבות המפלגה במשרד המפשטים: "נבטל את ההפיכה השיפוטית של אהרון ברק, נחזיר את השלטון לעם. נוודא שנבחרי הציבור יקבלו את מינוי בתי המשפט. נשנה את המינוי של השופטים ונוסיף עוד כמה שופטים. צריכים שם עוד כמה אלכס שטיינים".

צוות סרוגים ערך משדר מיוחד במהלך כל הערב, ראיונות, פרשנויות, וכל מה שהיה וקרה מאחורי הקלעים של השקת הקמפיין. צפו

השקת קמפיין איחוד מפלגות הימין | חלק 1

השקת קמפיין איחוד מפלגות הימין | חלק 2

היישר ממלון גני ירושלים: צוות סרוגים בשידור מיוחד בהשקת קמפיין איחוד מפלגות הימין: הבית היהודי והאיחוד הלאומי, ללא עצמה יהודית.

ברשימת הנואמים: הרב רפי פרץ – יו"ר הבית היהודי, ח"כ בצלאל סמוטריץ' – יו"ר האיחוד הלאומי, עידית סילמן תנחה ומנכ"ל המפלגה ניר אורבך יציג את כלל המועמדים ברשימת הכנסת.

הרב רפי פרץ: דתי ולאומי איננו מגזר – זו דרך חיים

יו"ר איחוד מפלגות הימין, הרב רפי פרץ אמר בנאומו: "הנני, זאת התשובה ששואלים אותי מה הביא אותי להנהגת הציונות הדתית. את האישיות שלי בניתי בציונות הדתית ובצבא, ערכים שעליהם גדלנו: יותר בתורה ועבודה, יותר אקדמיה וישיבה, יותר צבא ומצוות יותר ברוח ובהגשמה. ו' החיבור איננה ו הצירוף, היא אבן הראשה שמחזיקה את כל המבחנה, ראש החץ שמוביל אותנו קדימה".

"דתי ולאומי איננו מגזר – זו דרך חיים, דרך חיים מאמינה: מאמינה בה' ומביטה למציאות בעיניים ויוצאת מדק אמות' של הלכה לעולם המעשה, שרואה בעולם המעשה התגשמות של עולם הרוח ויודעת שהמחוייבות שלנו היא בראש ובראשונה לערכים שלנו: ערכים לפני קריירה, לפני אינטרסים, ערכים לפני הרווח האישי, ערכים לפני הפוליטיקה".

"המחוייבות הזאת איננה התחייבות מגזרית, אלא כלפי כל עם ישראל. התחייבות שכל יהודי מתחייב בה ביום השמיני ללידתו, וכל חייל וחיילת בצה"ל מתחייבים בה עם גיוסם.

הבחירות בעוד פחות מ-30 יום, בחירות על עתידה של מדינת ישראל. המחוייבות שלנו היא מחוייבות לדרך, דרך התורה בגאון, דרך התורה, העם והארץ. והדרך הזו איננה צרה, איננה מגזרית, הדרך הזו שייכת לביטחון, למשפט, לכלכלכה, לחינוך, להתיישבות, ולפריפריה ואני אפרט: בביטחון מחוייבות  להכיל את תושבי הדרום ולהכריח את החמאס ואני אומר מכאן לאחי ורעיי בעוטף עזה: אני רוצה להיות הנציג שלכם אני יודע מה עובר עליכם ואני חווה את אותם דברים, זה קשה ואתם גיבורים, אנחנו נפעל למענכם.

ביבי, תחווה צבע אדום אחד

שמעתי שרה"מ עורך ביקורי בית בדרום – ביבי אני מזמין אותך אליי הבייתה לנווה, תחווה צבע אדום אחד, תראה את הילדים רצים ומחפשים בדיונות הגנה, אני בטוח שהמדיניות שלך תתעצם, המושג תגובה מידתית יירד מהשולחן, החמאס צריך הלבין – שפוגעים בנו אין מידתיות אי אפשר לפגוע בנו.

אנחנו מחוייבים לסיים את צוק איתן ולהשיב את אורון שאול והדר גולדין הבייתה. אנחנו לא מפקירים חיילים בשטח. אני מחוייב להחזיר אותם הבייתה.

סיכנתי את חיי כטייס בעשרות מבצעים כדי להחזיר חיילים הבייתה – נפעיל מכבש לחצים על החמאס עד לחזרת הבנים.

במשפט – מחוייבות להחזיר את בג"ץ לגודלו הנכון, לא יכול להיות שאזרחי ישראל ילכו לקלפי ויבחרו ממשלה, אך שופטים יקבעו מדיניות.

בכלכלה – מחוייבות לכלכלה איתנה וחופשית, כלכלה ישראל בצמיחה, אך מחוייבות שתחלחל לכל שכבות האוכלוסייה מתוך רגישות וחמלה – זו דרכה של תורה.

בהתיישבות – מחוייבות לבנות יותר יישובים בנגב ובגליל, יש מלא מקום בארץ. ביהודה ובשומרון, ולא להחריב לעולם עוד בית אחד בארץ הזו. אני עברתי גירוש, אני יודע מה זה להחריב בית, מכינה, וזה קשה מנשוא, אני שחשבתי שאני מספיק חזק, צלעתי שנים. ויש לי חברים שעד היום לא קמו.

כדי לעצור את תכנית המאה של טאמפ חייבים לימין נתניהו מפלגה שמחוייבת לארץ ישראל שתעבור המגנה להתקפה, מחורבן לתקומה ולריבונות.

בחינוך – מחוייבות להעמיק את הזהות היהודית של ילדי ישראל במאור פנים.

בפריפרייה – מחוייבות לקרב את הפריפריה למרכז, חייבים לחזק ביותר תחבורה, תשתיות ויותר בריאות ויותר כלכלה וביותר חינוך".

צילום: חיים גולדברג/סרוגים

ח"כ בצלאל סמוטריץ': אנחנו צריכים 12 מנדטים

ח"כ סמוטריץ' פתח את נאומו על ביטול ההרשעה היום לנאשמי הצתת כנסיית דורמציון: "מברך את עורך הדין, לוחם צדק וזוכות אדם איתמר בן גביר שהגיע להישג משפטי ומנע עוול של הרשעת חפים משפע"

"ראינו כמה הליכוד כמפלגת שלטון טובה אבל רחוקה מלבסס שלטון ימני אמיתי. אנחנו קבענו את סדר היום, זה הגיוני וימשיך ככה".

תוקף את נתניהו: "לא תמיד מספיק יכולת עמידה. התיקים לא תלויים במה נתניהו הבטיח ומה הוא אומר היום או לא אמר היום, אלא עמדות המפתח תלויות בכוח שנקבל בבחירות האלו. אם יהיו לנו הרבה מנדטים נקבל את הפיקון ואם לא, נוכל למסגר את מכתב ההתחייבות של נתניהו בחדר בלישכה".

לוקח קרדיט על שקד: "גם בפעם שעברה הוא לא רצה להביא לנו את תיק המשפטים וראינו מה קרה".

על תיק החינוך: "מחוייבים למצויינות בערכים ובזהות היהודית למדינת ישראל. מחזק את עמדת המורה ומגביל את זכות השביתה. מחוייבים להפסיק את דיכוי עמדות שמרניות. סטודנטים לא יותקפו רק על רקע השקפתם".

"נחזיר את הביטחון האישי לרחובות ונאבק בתאונות הדרכים".

על משרד המשפטים: "נבטל את ההפיכה השיפוטית של אהרון ברק, נחזיר את השלטון לעם. נוודא שנבחרי הציבור יקבלו את מינוי בתי המשפט. נשנה את המינוי של השופטים ונוסיף עוד כמה שופטים. צריכים שם עוד כמה אלכס שטיינים".

"דיברנו על 4 משרדים, כדי שנוכל לממש את התכניות האלו אנחנו צריכים 12 מנדטים".

"התפקיד שלכם ושלנו בחודש הקרוב, חייב לעשות הכל עוד פתק טב ועוד פתק טב ועוד פתק טב וימשיך ל-12 מנדטים ועוד ועוד ועוד, וגם אם תצליחו יותר מדי, יש לנו מה לעשות עם ההצלחה"

——————————————————————————-

בעקבות הסקרים האחרונים וההתייצבות במספר במנדטים, בהשקה מצפים למאות פעילים שיגיעו במטרה ליצור "אירוע עצמתי ובולט, מפגן של אחדות בו השטח יתעורר ובעקבות הסקרים הגבוהים", אומרים בכירי המפלגה לסרוגים.

הרב רפי פרץ התבטא בתקופה האחרונה בעלייה נוספת בסקרים ואומר כי מפלגת איחוד רשימות הימין תעבור את העשרה מנדטים.

הקו המסתמן בקמפיין יהיה ללא מתקפות על נפתלי בנט אם כי במפלגת איחוד מפלגות הימין אומרים כי "אנחנו עולים שלב הערב". עיקרי הקמפיין, שנחשפו לראשונה בסרוגים, יתמקדו במסרים חיוביים. צבעי הקמפיין והאותיות כמו גם המסרים והסלוגנים ייחשפו במהלך הערב.

צילום: חיים גולדברג/סרוגים

צילום: חיים גולדברג/סרוגים

"הרשימה היחידה המחוייבת לציונות הדתית"

שבוע שעבר, לאחר הקמת המטה המשותף ולאחר שבועות סוערים שהסתיימו באיחוד של מפלגות 'הבית היהודי' 'האיחוד לאומי' ו'עוצמה יהודית', חשפה המפלגה המאוחדת, שנקראת לאחר החיבורים 'איחוד מפלגת הימין', את סיסמת הקמפיין שילווה אותה עד לבחירות שייערכו בעוד קצת יותר מחודש.

גורמים במפלגה מסבירים כי הסיסמא שנבחרה היא "מחויבים ליותר" ומטרתה "לבטא את העובדה כי איחוד מפלגות הימין – הבית היהודי, האיחוד הלאומי ועצמה יהודית- היא הרשימה היחידה המחוייבת לציונות הדתית, לימין האמיתי ולערכיו תוך שמירה מלאה על אמון הבוחרים והציפיות שלהם ממי שמייצג אותם".

גורמים במפלגה הוסיפו כי "על רקע השינויים הפוליטיים ברור מי מחוייב יותר לבוחריו, מי מחוייב יותר לדרך ולציבור אותו הוא מייצג. אנחנו מחויבים ליותר לזהות היהודית, יותר לחינוך, יותר לצבא, יותר לפריפריה ומול הסכנה הגוברת של שלטון שמאל – מחוייבות מלאה ובלתי מתפשרת על ביטחון המדינה, ההתיישבות וארץ ישראל".

בנוסף נחשף לוגו איחוד מפלגות הימין- שנראה כמפרש הדוחף קדימה כשמצד ימין מגיעה רוח, שלדברי גורמים במפלגה היא "רוח הציונות הדתית"

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
10 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
בלי עוצמה יהודית הם לא עוברים
גבי | 11-03-2019 19:28
את אחוז החסימה.
הרב רפי אנחנו איתך!!!!
אביב | 11-03-2019 22:32
מאמינים בך. אתה מנהיג ראוי .
2
בהצלחה לכולם מפלגה עם עקרונות
אמיר | 11-03-2019 20:00
בהצלחה
3
איך בן גביר לא שם?
מוזר | 11-03-2019 20:16
הרי המצביעים של כהנא חי צריכים לשים את הפתק בקלפי
4
כל הכבוד ברור וחד
טל | 11-03-2019 20:39
עלו והצליחו
5
קמפיין ציני ובזוי
בושה | 11-03-2019 21:42
אי אפשר להחזיר את הבנים כי הם נהרגו בקרב. אפשר להביא אותם לקבורה. זה לא אותו הדבר.
6
היינו חייבים לשמוע שירת נשים כהקדמה?
אתר דתי | 11-03-2019 23:20
??
7
ברור שבנט פאסה. המיינסטרים חוזר לבית היהודי
שימי. רעננה | 12-03-2019 1:55
המגמה ברורה. המיינסטרים חוזר לבית. ואחרי שבנט לא עומד במילה שלו ומתחיל לירוק מהבאר שגידלה אותו, המגמה הזאת לגמרי מוצדקת.
8
כל הכבוד
אריק | 12-03-2019 8:50
בן גביר נמצא בכנס אחר אבל הרבה יכנסו כי אנחנו הצודקים
9
עידית סילמן מצויינת. פי אלף מארליך
כל הכבוד | 12-03-2019 10:02
ארליך החצופה שרק פילגה וסיכסכה.