בנט: האשמה של הליכוד – פייק ניוז טהור

לפי תגובת הימין החדש, הודעת הליכוד כי נציגים מהם קיימו מגעים עם לפיד-גנץ כדי להצטרף אליהם אחרי הבחירות היא "פייק ניוז טהור וקשקוש מוחלט"

בנט: האשמה של הליכוד - פייק ניוז טהור
  (צילום: תומר ניוברג/ פלאש 90)

לפי תגובת הימין החדש, הודעת הליכוד כי נציגים מהימין החדש קיימו מגעים עם לפיד-גנץ כדי להצטרף אליהם אחרי הבחירות היא "פייק ניוז טהור וקשקוש מוחלט".

והוסיפו במפלגה, "הלחץ ברור. קושנר דיבר בקולו. זה ימין או פלסטין. ורק ״הימין החדש״ תמנע את הקמת פלסטין בארץ ישראל", זאת בהמשך לחשיפת פרטים נוספים מתכנית השלום של טרמפ, ע"י חתנו ג'ארד קושנר.

בליכוד הטיחו האשמות חמורות בבנט ובשקד בעקבות עימות בין שתי המפלגות ואמרו כי "בשעה שנציגים מהימין החדש קיימו מגעים עם לפיד-גנץ כדי להצטרף אליהם אחרי הבחירות, ראש הממשלה נתניהו הבהיר כבר חד משמעית שיקים ממשלת ימין".

על האזהרות של בנט מתכנית השלום של טראמפ אמרו בליכוד כי "ראש הממשלה נתניהו שמר על ארץ ישראל ועל מדינת ישראל מול הממשל העויין של אובמה והוא ימשיך לעשות זאת מול הממשל האוהד של טראמפ".

מוקדם יותר, יו"ר הימין החדש, השר נפתלי בנט, שהיה מהראשונים להזהיר מ"תכנית השלום של טראמפ"  הגיב על פרטי התכנית שחשף חתנו ויועצו של נשיא ארה"ב, ג'ארד קושנר.

"דברי קושנר מוכיחים את מה שכבר ידענו – ביום שלאחר הבחירות ידחפו האמריקאים לממשלת נתניהו-לפיד-גנץ שתאפשר הקמת מדינה פלסטינית על כביש 6 ולחלוקת ירושלים", טען. "נתניהו ייאלץ להתיישר", אמר באין ברירה.

לדבריו, "נתניהו וטראמפ מתואמים ביניהם על עיתוי התכנית, מיד לאחר הבחירות. גם הזחילה של מפלגת השמאל לפיד-גנץ פנימה לקואליציה ידועה מראש".לנוכח מערכת הבחירות הסוערת ציין, "יש רק דרך אחת למנוע את זה והיא – מפלגת ״ימין חדש״ חזקה ועוצמתית שתמליץ על נתניהו, אך תפעיל לחץ נגדי לבלימת פלסטין".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
חבל על הזמן - בנט ושקד כשלונרים בגרוש
חיים | 26-02-2019 0:07
ברור שהממשלה תורכב משני הגדולים וכל הקטנים ישארו בחוץ: רוב מוחלט סולד מהימין המטורלל ומהחרדים חובבי עטיני השלטון. ביבי ילך כעבור שנה לטפל במשפטיו= גדעון סער וגנץ יובילו לממשלת רוב יציבה לארבע שנים נוספות, בנט יתייבש באופוזיציה והחרדים יזחלו לממשלה עם הבטחות בגרוש. רוב מוחלט רוצה את זה ולא לראות את הקטנים ליד שולחן הממשלה: