ניצחון לעבודה: נתניהו לא יוכל להצטלם עם חיילים

בחירות 2019. ניצחון למפלגת העבודה. יו"ר ועדת הבחירות המרכזית אסר על ראש הממשלה בנימין נתניהו להשתמש בחיילי צה"ל כניצבים בקמפיין הליכוד

ניצחון לעבודה: נתניהו לא יוכל להצטלם עם חיילים
  (צילום: פלאש90)

בחירות 2019. ניצחון למפלגת העבודה. יו"ר ועדת הבחירות המרכזית אסר על ראש הממשלה בנימין נתניהו להשתמש בחיילי צה"ל כניצבים בקמפיין הליכוד.

בדיון שהסתיים לפני זמן קצר, יו"ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר, קיבל לחלוטין את עמדת מפלגת העבודה והותיר על כנו את צו המניעה שאוסר על ראש הממשלה לפרסם תמונות עם חיילים ברשתות החברתיות, כחלק מקמפיין הליכוד, זאת על אף ניסיונות הליכוד לשנות את החלטת השופט.

נתניהו לא יצטלם עם חיילים

נתניהו המשמש גם כשר הביטחון הגיע בשבועות האחרונים לבסיסי צה"ל ולמוצבים שם הצטלם עם החיילים ואת הסרטונים העלה לדף הפייסבוק שלו. מפלגת העבודה עתרה לועדת הבחירות כי מדובר בתעמולה אסורה, משום שהחוק אוסר על שימוש בחיילי צה"ל בתעמולת הבחירות.

כזכור, היועץ המשפטי לממשלה שהצטרף כמשיב לעתירה קיבל את עמדת מפלגת העבודה וקבע כי ראש הממשלה לא יכול להשתמש בתמונות עם חיילי צה"ל במסגרת קמפיין הבחירות שלו ודרש מרה"מ להסיר מהרשתות החברתיות את כל התמונות בהן הוא מופיע לצד חיילי צה"ל.

עו"ד גיא בוסי היועץ המשפטי של מפלגת העבודה: " אנחנו מברכים על החלטת יו"ר ועדת הבחירות המרכזית. ראש הממשלה לא יוכל להמשיך להשתמש בחיילי צה"ל כניצבים בקמפיין שלו."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
זה ''הניצחון'' היחיד שיהיה להם לפני קבורתם
עידו 2 | 17-02-2019 15:53
איך הוא אמר: עוד ניצחון כזה, ואבדנו''. היינו, ''מפלגת האבודה'' חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח