אבי ניסנקורן ערק ממפלגת העבודה לגנץ ויעלון

יו"ר ההסתדרות הצטרף רשמית למפלגת חוסן לישראל- תל"ם. גנץ: "נכס אמיתי בדרך לניצחון". ניסנקורן: "אעזוב את ההסתדרות בלב כבד תוך שמירה על המשכיות הדרך החברתית"

אבי ניסנקורן ערק ממפלגת העבודה לגנץ ויעלון
  ניסנקורן וגנץ (קרדיט: ישראל הדרי)

יו"ר ההסתדרות לשעבר, אבי ניסנקורן הצטרף רשמית למפלגת חוסן לישראל- תל"ם, של הרמטכ"לים לשעבר בני גנץ ובוגי יעלון.

"אבי הוא נכס אמיתי בדרך לניצחון ולשינוי סדרי העדיפויות", אמר גנץ. "הצטרפותו היא נדבך מרכזי בהפיכת המפלגה למי שמייצגת את מעמד הביניים המתמודד עם יוקר מחיה טורפני, תורי ענק במערכת הבריאות וכישלון מהדהד ביכולת להשיג קורת גג".

ניסנקורן, איש מפלגת העבודה ערק למפלגתו של גנץ בתמורה לשיבוץ במקום ריאלי ברשימת המפלגה לכנסת. לפני כשנתיים ניצח בבחירות את ח"כ שלי יחימוביץ בתוצאה 62% למול 37%.

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן אמר: "אעזוב את ההסתדרות בלב כבד תוך שמירה על המשכיות הדרך החברתית ששמנו בראש סדר העדיפויות בגוף חשוב זה. אני אוהב את העשייה, ובעיקר אוהב את כמעט מיליון העובדים אשר שירתי בנאמנות כמעט כל חיי הבוגרים. אך מדינת ישראל נמצאת בצומת קריטי. הבחירות ב-2019 הן גורליות, ואני לא יכול לעמוד מנגד. בני גנץ צריך להיות ראש ממשלת ישראל, והוא יהיה ראש ממשלה מצוין – ישים את הביטחון בראש, ויוביל למנהיגות אחרת אשר תחבר בין הישראלים. אמשיך להוביל קו חברתי נחוש שבראשו המאבק לצמצום פערים אותו הובלתי בהסתדרות ואפעל למען מטרת חיי בייתר שאת, מתוך ממשלת ישראל".

שר המדע אופיר אקוניס הגיב כי הודעת ההצטרפות של אבי ניסנקורן לגנץ היא הוכחה נוספת ונחרצת שמפלגתו של גנץ היא שמאל לכל דבר: לא רק שמאל מדיני, הערב ברור לכל כי זוהי רשימת שמאל כלכלי ברורה״

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
איך ערק אם בכלל לא התמודד בעבודה?
מוזר מאד | 16-02-2019 18:43
זה לא כמו בנט ושקד שברחו עם מימון המפלגות והשאירו חובות.
2
עכשיו בטוח שלא אצביע לגנץ
רוני | 16-02-2019 20:28
את ניסנקורן? בני... אתה עד כדי כך נואש??? הוא מועיל בכלום. מי זה בכלל? לקח אותו בגלל שהוא שמאלני.
3
המקובלים: הגנץ הזה. יקבל בקושי 3 מנדטים.
עידו 2 | 16-02-2019 20:43
אין פחד מהגובה שלו. כי הוא איש נמוך שדם של חיילים הי''ד על ידיו
4
ללא רשיון נהיגה
אבו נאצר | 17-02-2019 8:30
מי שלא עבר קורס חובלים, לא יוכל לשמש רב חובל ולהנהיג ספינה על כל נוסעיה באוקינוס סוער. כך עם ישראל לא יאפשר לגנץ טירון פוליטי להנהיג את מדינת ישראל.