במצוות הכומר, עלתה לשילה הקדומה ונפקדה בבן

בתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית בתל אביב, סוכנת תיירים מהונגריה חיפשה רבות את הביטן של תיירות בנימין, רק כדי לספר על הנס שקרה לה בביקור בשילה, היכן שחנה הגיעה להתפלל לבנים

במצוות הכומר, עלתה לשילה הקדומה ונפקדה בבן
  (Photo by Mendy Hechtman/FLASH90)

חברי מועצת בנימין הופתעו לראות סוכנת תיירות הונגריה שהגיע לביתן שלהם בתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית בתל אביב. לאחר שחיפשה אותו במשך דקות ארוכות. היא ניגשה בהתרגשות לנציגי התיירות במועצה והציגה את עצמה: "קוראים לי יהודית, אני סוכנת תיירות שגרה בהונגריה, נוצריה שאוהבת מאוד את ישראל.

בשנים האחרונות הבאתי לארץ קבוצות רבות של ספורטאים ותיירות נוצרית. לפני שנתיים הגעתי יחד עם אחת הקבוצות לשילה הקדומה. זאת הייתה קבוצה של תיירים נוצרים שבראשה עמד כומר שמכיר אותי היטב. בשלב מסוים בסיור הגענו למקום המשכן, הכומר פנה אליי והציע לי להתפלל. שנים שאני מייחלת ללדת ילד והכומר שידע זאת הציע לי להתפלל במקום בו חנה התפללה לבן.

בתמונה יהודית מספרת בהתרגשות על הנס שקרה לה לראש המועצה ישראל גנץ. (קרדיט דוברות בנימין)

עמדתי שם והתפללתי, היום שנתיים אחרי הגעתי לכאן להראות לכם תמונה של נואל, בני בן השנה. אני חולמת לעלות איתו לרגל לשילה כשיגיע לגיל שלוש בדיוק כמו חנה שהביאה את שמואל בגיל הזה למשכן. יהודית הבטיחה להביא לסיורים בבנימין כמה שיותר קבוצות.

(קרדיט: דוברות בנימין)
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
עובדי אלילים ארורים
שרון | 13-02-2019 16:22
סעו לאמריקה ואל תחזרו
2
תפילת שלמה
שלום | 13-02-2019 22:33
וְגַם, אֶל-הַנָּכְרִי, אֲשֶׁר לֹא-מֵעַמְּךָ יִשְׂרָאֵל, הוּא; וּבָא מֵאֶרֶץ רְחוֹקָה, לְמַעַן שְׁמֶךָ. כִּי יִשְׁמְעוּן, אֶת-שִׁמְךָ הַגָּדוֹל, וְאֶת-יָדְךָ הַחֲזָקָה, וּזְרֹעֲךָ הַנְּטוּיָה; וּבָא וְהִתְפַּלֵּל, אֶל-הַבַּיִת הַזֶּה. אַתָּה תִּשְׁמַע הַשָּׁמַיִם, מְכוֹן שִׁבְתֶּךָ, וְעָשִׂיתָ, כְּכֹל אֲשֶׁר-יִקְרָא אֵלֶיךָ הַנָּכְרִי--לְמַעַן יֵדְעוּן כָּל-עַמֵּי הָאָרֶץ אֶת-שְׁמֶךָ, לְיִרְאָה אֹתְךָ כְּעַמְּךָ יִשְׂרָאֵל, וְלָדַעַת, כִּי-שִׁמְךָ נִקְרָא עַל-הַבַּיִת הַזֶּה אֲשֶׁר בָּנִיתִי