מאבק בליכוד: שריון האישה לא בוטל. השכל התרעמה

השופט נאמן הורה לא לבטל את  שריון האישה החדשה בליכוד. חה"כ שרן השכל שמשובצת במקום ה- 29 עתרה בתגובה לבית הדין של הליכוד: "החלטה מנוגדת לתקנון המפלגה"

מאבק בליכוד: שריון האישה לא בוטל. השכל התרעמה

השופט מנחם נאמן הורה היום (שלישי) לא לבטל את שריון האישה החדשה בליכוד, כפי שדרשו מספר חברי כנסת. חה"כ שרן השכל עתרה בתגובה לבית הדין של הליכוד נגד ההחלטה.

״אבקש לבטל את החלטת ועדת הבחירות, לפיה תקודם קרן ברק למקום ה-25 ברשימת הליכוד, החלטה זו מתבססת על בקשתו של חיים כץ לועדת הבחירות להשאיר את משבצת 25", טענה בעתירתה. ״מדובר בהחלטה המנוגדת לתקנון המפלגה ויש בה כדי לשנות את כללי ההתמודדות בדיעבד, דבר שלא מתקבל על הדעת בתנועה דמוקרטית", הוסיפה השכל שמשובצת כרגע במקום ה- 29.

לפי תקנון הליכוד, ישנו שריון ברשימה הארצית לאישה חדשה במקום ה-26, כך שהיא מדלגת מעל שאר מתמודדי הרשימה הארצית. התנאי ל'אישה חדשה' היא מי שלא כיהנה כשרה או ח"כית בחצי השנה האחרונה. כך הוקפצה קרן ברק על פני חברי הכנסת המכהנים היישר על המקום ה-26.

אולם בעקבות הצלחתה של אתי עטיה שנבחרה במחוז דן, המשובץ במקום ה-23 והגבוה יותר מהמקום ה- 26 – השריון בוטל. במקומה שובץ במקום ה- 26 ח"כ מיקי זוהר מהרשימה הארצית, את המקום ה-29 בו מוקם זוהר תופסת ח"כ שרן השכל.

.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
צריך לדעת להפסיד בכבוד
אולי די? | 12-02-2019 18:26
ובכלל, זה הפסד קטן מאד. מחליפים חנפנית אחת באחרת. סערה בכוס תה. לא באמת חשוב.
2
נודניקית
שלום ולא להתראות | 12-02-2019 18:48
הפסדת? לכי הבייתה ופני מקום ללוביסטית של סלקום !!
3
כל ח''כ שנתמך ע''י ''הנודניקים החדשים'' נפסל
בניטשקה חונטשקה | 12-02-2019 18:50
הבנתם? חפרפרות לא בקהלה שלנו. היא הצביעה נגד הממשלה כמה פעמים