אמסלם מתנצל: "מעמקי נשמתי, סליחה"

בפוסט ארוך התנצל יו"ר הקואליציה על אמירתו המזלזלת על "אוטיסטים". "שום כוונה לפגוע חס וחלילה באוכלוסיות האלו". על לפיד: "נופף בזה כדי להצליח ליצור שנאה וקיטוב למטרת איסוף קולות"

אמסלם מתנצל: "מעמקי נשמתי, סליחה"

יו"ר הקואליציה דודי אמסלם בפוסט ארוך התנצל על כי כינה את בני גנץ "אוטיסט", לאחריהן קיבל מתקפות מצד יאיר לפיד ואחרים בפוליטיקה.

"כמה פעמים יצא לכם לומר בחיים, מה אתה נכה? אתה עיוור? אתה אוטיסט? הרי זה דברים שכמעט כולנו אומרים בחיי היומיום ועדיין אין לאף אחד מאיתנו שום כוונה לפגוע חס וחלילה באוכלוסיות האלו".

אמסלם האשים את התבטאוייתו הלא מוצלחת בתקופת הבחירות. "היא תקופה רעה ומכוערת שמוציאה רפש עצום, אבל בעיקר ניצול ציני של אנשים קטנים שלא רואים שום דבר בעיניים מלבד קולות. אמרתי בטעות אני מודה, את המילה אוטיסט וכל אחת ואחד מכם בטח יודעים שלא הייתה לי שום כוונה לפגוע, לא בבת של אותו יאיר לפיד, לא באחותי הקטנה שלצערי הרב גם נמצאת בקטגוריה דומה ולא באף אחת ואחד שסובלים מליקוי כזה או אחר".

הוא סיפר כי מתמודד עם הכאב הזה מבית ומכיר את הנושא מקרוב. "הניצול הציני הזה שכל מטרתו היא קולות בלבד זה משהו שמצער ומכאיב לי במיוחד", הדגיש.

יו"ר הקואליציה אמר כי "במשך שנים רבות אני פועל למען האוכלוסיות המוחלשות, מי שמכיר אותי יודע על הקרבה הגדולה שלי למוסד שלווה בירושלים שהוקם על ידי קלמן ומלכי סמואלס שאותם אני מלווה כבר כמעט 20 שנה ומסייע להם בכל תחנה אפשרית כדי להקל על פעילותם".

בהתנצלות הוסיף כי "לפעמים קורה שאנחנו מתבטאים במילים פחות מוצלחות, אבל לנופף בזה כדי להצליח ליצור שנאה וקיטוב למטרת איסוף קולות זה מעשה בזוי בעיניי", ביקר את לפיד שתקף אותו. "הנושא הזה חונה אצלי בבית ומעולם לא הייתי מעז לפגוע באף אחת ואחד מהאנשים המיוחדים האלו".

לבסוף הבהיר כי "ממש לא התכוונתי לפגוע, אבל אם זה קרה, אני מתנצל מעמקי נשמתי. סליחה!"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
אמסלם
שלמה | 04-02-2019 13:32
אדם יהיר עבריין גועל נפש צריך לחשוב לפני שפולטים מילים
2
סתם מחפשים אותך. הייה חזק כי האמת איתך
אנשי אמת | 04-02-2019 14:55
בהצלחה
3
אמסלם היקר!
צבי יגאל | 04-02-2019 15:57
אמסלם היקר! אני מאמין לכל מילה שלך אתה איש ענק! אוהבים אותך מאוד אתה לא חייב להתנצל יותר ממה שכתבת טיפסו על אימרה שלצערי כולנו פולטים ללא כוונה
4
אמסלם
יורם | 04-02-2019 17:04
מודה ועוזב ירוחם
5
אסור לומר את האמת? ומה הוא גנץ?
עידו | 04-02-2019 19:08
ואהבל מותר לומר על גנץ?
6
כל הכבוד לך אמסלם. "מודה ועוזב, ירוחם"
ליאת דוידוביץ | 04-02-2019 19:34
אני ממש מעריכה את היכולת שלך להודות בטעות. אין כמוך. זו ממש גבורה מצידך וגדולה.
7
שינוי מוסג
יאיר | 05-02-2019 14:25
מעתה על תאמר אוטיסט מפגר אמור חכ דודי אמסלם דודי
8
ניצול ציני של לפיד
יניב | 05-02-2019 17:49
אמסלם לא התכוון להשתמש במילה לקללה לפיד הפך אותה לקללה! חכם מול חכ שמושמץ בארץ נהדרת ובשמאל שיצא נגד מישהו מהשמאל , כמו שולמית אלוני שקראה לביילין אוטיסט. והיא התכוונה לקללה.