גדעון סער: "לא נלחמים בפייק ניוז באמצעות יצירת פייק ניוז"

יממה לפני הפריימריז של הליכוד, השר לשעבר גדעון סער תוקף את ראש הממשלה: ״מי שמתלונן על פייק ניוז שלא ייצר פייק ניוז בעצמו״. והוסיף: "יש מישהו שלא מסתכל על היום שאחרי?"

גדעון סער: "לא נלחמים בפייק ניוז באמצעות יצירתו"
  (צילום: יהודה חיים/ פלאש 90)

מריבות בליכוד: יממה לפני הפריימריז המכריע של הליכוד, אומר הבוקר (שני) השר לשעבר גדעון סער כי ״מי שמתלונן על פייק ניוז שלא ייצר פייק ניוז בעצמו״, ברמיזה לראש הממשלה נתניהו שאמש למקורביו כי הוא תומך בכל המועמדים המתמודדים ברשימת הליכוד לכנסת למעט גדעון סער.

על כך השיב סער הבוקר לשרון גל בגלי ישראל: ״נתניהו הוא המועמד שלי בהחלט אבל לא אתן שיפגעו בשמי הטוב". לדבריו, "על ראש הממשלה יש הרבה איומים – אני לא אחד מהם, אני רק סייעתי לראש הממשלה, אולי יותר מכל אדם אחר".

על היום שאחרי עידן נתניהו אמר סער, "ונגיד שאני מסתכל על היום שאחרי, מישהו לא מסתכל על היום שאחרי?".

אמש הודו גורמים בסביבת נתניהו, כי "ראש הממשלה פועל בגלוי לסיכול בחירתו של השר לשעבר גדעון סער בצמרת רשימת הליכוד".

בתגובה לכך אמר סער כי "המטרה שקופה: ניסיון לפגוע בי בפריימריז". הוא הוסיף בהודעה לתקשורת שהוציא כי  "חברי הליכוד חכמים ויודעים היטב שלדברים אין שחר. ערב בחירות קריטיות לליכוד ולמדינה אנהג כמבוגר האחראי: לא אגרר למלחמה פנימית בתוך הבית", חתם סער.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
נו
התמים | 04-02-2019 13:44
איפה כל שפוטי נתניהו ? אין לכם מה להגיד על הסיפור ההזוי הזה ששקרניהו מפיץ - רק כדי לחסום אדם איכותי שכביכול מאיים על מעמדו ? נתניהו מנטרל כל אדם ערכי ואיכותי , כדי להישאר האחד, היחיד, והמיוחד בראש הליכוד. עם מי אנחנו נשארים ? עם דודי אמסלם וכפילו דודי ביטן ? עם אורן חזן ומירי רגב ? עם מי ????? אלה מנהיגיך ישראל....
2
גדעון חפרפרת של ה''קרן לישראל חדשה'
עידו 2 | 15-02-2019 0:28
אשתו השניה [בנתייים] של גדעון רמסה את ביבי קרוב ל חצי יובל שנים