ראשי רשויות ביו"ש: תומכים במירי רגב בפריימריז בליכוד

18 ראשי רשויות מיהודה ושומרון חתמו השבוע על מכתב תמיכה בשרת התרבות והספורט לקראת הבחירות המקדימות בליכוד. עומדת ל"ימין ההתיישבות גם במאבקים הצודקים של אנשיה"

ראשי רשויות ביו"ש: תומכים במירי רגב בפריימריז בליכוד

18 ראשי רשויות מיהודה ושומרון חתמו השבוע על מכתב תמיכה בשרת התרבות והספורט, מירי רגב לקראת הבחירות המקדימות בליכוד שיתקיימו ב- 5/2, יום שני הבא.

בין החותמים: יו"ר מועצת יש"ע, וראש מועצת קדומים, חננאל דורני, ראש מועצת שומרון- יוסי דגן, ראש  מועצת בית אל- שי אלון, ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ, ראש העיר , מעלה אדומים בני כשריאל, ראש העיר אריאל, אלי שבירו, ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, ראש מועצת גוש-עציון, שלמה נאמן, ראש מועצת אלקנה, אסף מינצר ועוד.

במכתבם ציינו ראשי הרשויות: כי הם "מביעים תמיכתנו בשרת התרבות והספורט מירי רגב, בבחירות המקדימות בליכוד וקוראים לחברינו ממפלגת הליכוד ביהודה ושמרון ותומכי ההתיישבות מכל רחבי הארץ כולה להתגייס ולהצביע עבורה."

לדבריהם, "השרה רגב פעלה ופועלת רבות בכנסת ובממשלה למען פיתוחה ושגשוגה של ההתיישבות ובכלל זה: הקמת עשרות מגרשים, אולמות ומתקני ספורט וכן הנגשת התרבות בכל רחבי יהודה ושומרון – קרוב לבית ובחינם."

עוד הוסיפו כי "השרה רגב הוכיחה פעמים רבות כי היא ידידת אמת של ההתיישבות, והיא עומדת לימינה של התיישבות בימי השגרה, בימים קשים וגם במאבקים הצודקים של אנשי ההתיישבות".

לסיום ציינו ראשי הרשויות : "אנו מאמינים ומשוכנעים שבעז"ה השרה רגב תמשיך לפעול לטובת ההתיישבות ותהיה שליחה נאמנה בכל תפקיד אחר אליו תיבחר.חיזוקה של השרה מירי רגב הוא חיזוק ישיר של ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון. הוא חיזוק השורשים שלנו בארץ ישראל."

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
מתאימה לכם כמו כפפה ליד
בהצלחה | 24-01-2019 10:45
עילוי ומופת לערכים, אינטלקטואלית מהמעלה הראשונה. בהצלחה בהמשך עשייה דורסנית ומיגזרית למען שיסוי והעמקת הקרע. ובהצלחה מיוחדת במילחמה מול האויב המרושע אביחי מנדלבליט השמאלני.
2
כפיים!
אחד העם | 24-01-2019 11:41
חנפנים
3
בושה!!! מה לא עושים כדי לקבל כסף...היא מייצגת
אבי | 24-01-2019 11:47
את כל מה שאדם דתי הגון אמור לדחות
4
כל הכבוד להם. ראוייה האשה להיבחר ב 5 הראשונה
עמוס | 24-01-2019 13:49
יהי ה' עמה
5
הזוי
אריאל | 24-01-2019 14:14
כל ראשי הרשויות ביוש תומכים בדוברת ההתנתקות. אחכ יוסי דגן יאמר שתם עידן המתנחל הפרייאר...
דברי הבל
ליאת | 24-01-2019 23:43
המהפכה שמירי רגב עשתה ביהודה ושומרון ( ובכלל בפרפריה) אי אפשר בכלל לתאר. תסמוך על יוסי דגן והאחרים שהם בטח לא פראירים , הם יודעים טוב מאוד למה מגיע לה שיתמכו בה. בהצלחה למירי היקרה!
6
תמיכה בשרה מירי רגב
זאב | 24-01-2019 16:10
ברצוני להזכיר שלפני שלוש עשרה שנה גורשנו מגוש קטיף .בתהליך הגרוש השרה מירי רגב שמשה כדוברת צהל ודבררה את הגרוש. כנראה שראשי הרשויות ביוש שוכחים שפעם הם היו ראשי רשויות בישע וכיום נקרו לנו את העין