צפו: אלפים בטיש לכבוד ט"ו בשבט בקבר יוסף

מעל 2,000 בני אדם הלילה בקבר יוסף. במהלך הכניסה, קיימו תלמידי ישיבת "רועה ישראל" טיש ט"ו בשבט והתוועדות בבית המדרש שבמקום, אכלו מפירות הארץ שרו ורקדו בליווי נגנים

צפו: אלפים בטיש לכבוד ט"ו בשבט בקבר יוסף
  (באדיבות: מנהלת קבר יוסף)

לכבוד ט"ו בשבט: מעל 2,000 בני אדם הלילה בקבר יוסף. דגן: "בחג הצמיחה אנחנו מקווים לראות את עם ישראל צומח וגדל בארצו, ללא חשש ממה יאמרו הגויים".

מעל 2000 בני אדם נכנסו הלילה לקבר יוסף, זאת כחלק מהכניסות הקבועות אותן מקיימת מדי חודש מועצה אזורית שומרון יחד עם מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים, ובליווי ובאישור צה"ל במהלך הכניסה נפצעו קל שני לוחמי צה"ל מיידוי אבנים.

בין הנכנסים היה גם: סגן ראש מועצת שומרון דוידי בן ציון, רבה של העיר ריו דה ז'נרו בברזיל, מח"ט שומרון לשעבר אל"מ יואב ירום, חבר מועצת העיר טבריה רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר צפת יוחאי עזרא ומתפללים ומבקרים רבים מכל רחבי הארץ והעולם.

במהלך הכניסה, קיימו תלמידי ישיבת "רועה ישראל" של הרב דודי דודקביץ', טיש ט"ו בשבט והתוועדות בבית המדרש שבמקום, אכלו מפירות הארץ שרו ורקדו בליווי נגנים.

(באדיבות: מנהלת קבר יוסף)

ראש מועצת שומרון דגן אמר לאחר הכניסה: "טו בשבט הוא חג של צמיחה, של התחדשות, גם אנחנו מצפים לראות את ממשלת ישראל מאפשרת צמיחה אמיתית בהתיישבות ובכל ארץ ישראל ובכלל זה גם ביחס לקבר יוסף והמקומות הקדושים בשומרון. הגיע הזמן שממשלת ישראל תממש באומץ את ריבונותה בקבר יוסף ותצמיח את האיזור ההיסטורי החשוב ככ לעם ישראל"

בן ציון אמר במקום: "ברגעי משבר נדרשת מנהיגות. יוסף הצדיק יכול היה לבכות על מר גורלו, גם נזרק לבור על ידי אחיו, גם נזרק לכלא על לא עוול בכפו במצרים אבל הוא לא נשבר. דווקא כשקשה צריך לעשות השתדלות גדולה ואז השם עוזר. יוסף מאחד את אחיו, לא נוטר טינה ולא נוקם באף אחד. כך גם אנו היום, פנינו לחיבורים ואחדות לטובת עם ישראל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
איזה אנשים קדושים ומאירים@!!
טק5 | 21-01-2019 14:25
אצלם עיקר ההמשכה של החסידות בתקופתינו - חסידות ארץ ישראלית, חסידות שמושפעת מהאור הבהיר שבתורתו של הרב קוק זיעא, מה שנקרא חסידות דתית לאומית!!, אתם האמת!!, אתם תנצחו בכל הנוגע להמשכת אור החסידות בתקופתינו.