אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הח"כים החרדים מתרעמים על ליברמן: אפס עשייה"

תגובות חריפות נגד הקמפיין "לא דופק חשבון לחרדים" שהציג יו"ר ישראל ביתנו. "הוא בעיקר לא דופק חשבון לעצמו" אמר ח"כ אזולאי בתגובה. "הדרך הקלה ופשוטה לקבל מנדטים - לתקוף חרדים", הוסיף מלכיאלי

הח"כים החרדים מתרעמים על ליברמן: אפס עשייה"
  ליברמן בהשקת הקמפיין (צילום: תומר ניוברג/ פלאש 90)

תגובות חריפות במפלגת ש"ס נגד הקמפיין שהציג אביגדור ליברמן "לא דופק חשבון לחרדים". חה"כ ינון אזולאי אמר בתגובה: "ליברמן בעיקר לא דופק חשבון לעצמו".

לדבריו, "הקדנציות שלו לאורך ההיסטוריה מסתכמות בעיקר באפס עשייה ובבריחה מתפקידים. אם היה רגע אחד עוצר ודופק חשבון לעצמו הוא היה מבין שעליו ממזמן לפרוש", טען נגד שר הביטחון לשעבר.

אזולאי המשיך לתקוף את ליברמן: "גם הרוסים שאליהם מכוון ליברמן כבר לא קונים את הלוקשים שהוא מוכר להם בעיקר בקמפיין בחירות".

חה"כ מיכאל מלכיאלי הוסיף על ישראל ביתנו כי "מפלגה שכמעט כל הקדנציה לא קידמה כלום לטובת החברה הישראלית, ורוצה שוב לזכות לאהדת הקהל ולקבל מנדטים בבחירות, מצאה את הדרך הכי קלה ופשוטה והיא לתקוף את המגזר החרדי".

יו"ר ישראל ביתנו שהשיק מוקדם יותר את קמפיין הבחירות שלו התייחס על נושאי דת ומדינה הרחיב ליברמן: "נתניהו נכנע לחרדים", והוסיף שמפלגת ישראל ביתנו בעד יהדות ומסורת ונגד כפייה דתית: "הבעיה של נתניהו היא שהוא נכנע תמיד לחרדים, אני בעד יהדות ונגד כפייה דתית, חיה ותן לחיות. אנחנו נהיה אלה שנעצור את הניסיונות של החרדים לשנות את הסטטוס קוו בישראל".

על החשיבות של המפלגה בעידן נתניהו: "הצבעתי נגד שחרור אסירים והעברת כסף לחמאס – נתניהו הצביע בעד".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
המפלגות החרדיות מקדמות רק חוקים לטובת חרדים
משה | 20-01-2019 12:44
ולא מקדמות חוקים לטובת הכלל. ייתכן שבאופן נקודתי גם מישהו שאיננו חרדי יהנה מזה.
משה.זו בדיוק הבעיה של החרדים.הם רואים רק את ע
יפה יוסף | 20-01-2019 13:30
דומים מאוד לערבים.זה נעוץ בצורת הזיווג שלהם .שם טמון הגרעין המורעל.
2
ליברמן השווה את החרדים לחמאס ויש אלו שמשווים
ליברמן ??? מי זה??? | 20-01-2019 18:40
ליברמן השווה את החרדים לחמאס ויש אלו שמשווים אותו לצואה רתחת. על פי הגמרא של תלמוד בבלי, בין העונשים אותם חווים באי הגיהנום מצויים טבילה בשכבת זרע רותחת ובצואה רותחת (גיטין נז א) בשכבת זרע רותחת שקוע בלעם הרשע, הנביא הגוי שקיבל עונש מידה כנגד מידה על חטאים מטפטפי זרע. הוא החטיא את ישראל בזנות ושכב עם אתונו. (ממש כמו שיש הטמאה בצבא) בצואה רותחת מבוסס ישו, שלעג לדברי חכמים. גורלו של ישו וחבריו המבוסס בתוך צואה רותחת נמחק מרבות ממהדורות התלמוד הבבלי בשל הצנזורה הנוצרית. בוויכוח פאריס, אחד הוויכוחים הפומביים שיהודים אולצו להופיע בהם בימי הביניים, ניקולס דונין, מומר בוגדני, הזכיר אותו כראיה ליחס המבזה של היהודים כלפי מייסד הנצרות. סניגורה של היהדות בוויכוח, רבי יחיאל מפאריס, טען שלא מדובר בישו הנוצרי אלא בישו אחר, טענה שככל הנראה הייתה לא יותר מאשר מס שפתיים. הגמ' מצייר את הגיהנום באופן מוחשי להפליא, גודלו עצום, פי 216,000 מהעולם. יש לו שלושה פתחים: במדבר, בים ובירושלים. קיימים שני עצים בגיא בן הינום שבירושלים שמביניהם, במקום שבו פתח הגיהנום, יוצא עשן . עם זאת, הגיהנום בנוי כפירמידה, כך שיציאת העשן היא מינימלית ורובו נותר כלוא בפנים, בתכנון הנדסי ערמומי, לייסר את הרשעים, שרי.
תגובה ארוכה מידי. בבקשה לקצר.
עיצה | 21-01-2019 21:53
בהצלחה
3
חכם שלום אושפז בגלל ....
חכם שלום אושפז בגלל | 20-01-2019 21:43
חכם שלום אושפז בגלל שליברמן שרי השווה את החרדים לחמאס, ואעפכ הרשעים הארורים: כמו יור שס השר אריה דרעי, וכמו יור 'דגל התורה' חכ משה גפני, וכמו יור 'אגודת ישראל' סגן השר יעקב ליצמן מסרבים עד כה לגנות את קמפיין השנאה של יור 'ישראל ביתנו' איווט ליברמן. שם רשעים ירקב בקרוב ממש. ... עצוב מאוד אבל זה המצב שלנו כהיום......................................... *הציבור החרדי נקרא להתפלל לרפואת מרן ראש הישיבה נשיא מועצת חכמי התורה של שס חכם שלום כהן שליטא בן מלכה בתוך שאר חולי ישראל.
4
המקובלים: המפלגות החרדיות מקדמות את צעדי משיח
עמוס | 27-01-2019 10:53
על 3 עמודים בנוייה מדינתנו הקדושה. 1. על ההתנחלויות הדתיות. 2. על המפלגות החרדיות והדתיות. 3. ועל אלפי מוסדות ''גמילות חסדים''.