אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ליצמן: "אני לא שונא יהודים, אבל לפיד שונא אותי"

סגן שר הבריאות אישר כי יש הצעה על השולחן לאיחוד חרדי, אך היא "צריכה לקבל אישור של מועצת גדולי התורה". הוא מקווה "שהאיחוד יצא לפועל ונלך ביחד, אך לא ברור מי יוביל את הרשימה"

ליצמן: "אני לא שונא יהודים, אבל לפיד שונא אותי"
  (צילום: חיים גולדברג)

המפץ החרדי: סגן שר הבריאות אישר כי יש הצעה על השולחן לאיחוד חרדי, אך היא "צריכה לקבל אישור של מועצת גדולי התורה". הוא מקווה "שהאיחוד יצא לפועל ונלך ביחד, אך לא ברור מי יוביל את הרשימה".

הוא הוסיף בראיון לעמית סגל וירון דקל בגל"צ כי "בניגוד לאחרים שכל הזמן מתפלגים אני מקווה שהאיחוד עם 'דגל', ש"ס, "הפלג" ואלי ישי יצא לדרך". אך במידה ולא, יש משא ומתן במקביל בין 'דגל' ל'אגודה'. על השאלה כי הרב קנייבסקי אמר להתאחד איך אתם לא מתאחדים?, השיב  ליצמן: "לכל אחד יש את מועצת גדולי התורה שלו, אני מכבד את ההצעה שמתקדמת יפה בכפוף להצעה של המועצת שלי".

והדגיש כי "לנתניהו אין קשר למפץ החרדי, הוא לא ידע מזה".

ליצמן הגיב למתקפה של לפיד נגדו  "אני לא שונא יהודים, אבל לפיד שונא אותי. אני מבטיח כי אני לא אשב עם לפיד באף ממשלה".

ליצמן אף התייחס להמשך ישיבתו בממשלה במקרה של הגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה: "נעשה מה שחוקי, אני חושב שיש חוק במדינת ישראל. אני יודע שקיים חוק ברמה הציבורית ובממד הציבורי ואי אפשר לדרוש מבן אדם לעשות זאת בגלל שמישהו רוצה שיקיים אותו, יש חוג מסויים שחושב שלא צריך לקיים את החוק. זה לא הולך ככה".

על הסרטון המקומם שפורסם ב'חברת החדשות', בו נשמעים ח"כים חרדים מקבלים הצעות מעוזריו של אליעזר ברלנד שהואשם בעבירות ומעשים מגונים בנשים להביע תמיכה בו בתמורה לקולות בבחירות, וטען: "סירבתי לכל ההצעות של הרב ברלנד".

הוא הוסיף כי הלך לבקר את ברלנד בבית החולים "אני הייתי אצל ברלנד בבית חולים שהיה בהדסה עין כרם, אני הולך כל יום לכמה ביקורי חולים. צריך להפריד בין מה שהוא עשה אם הוא עשה לבעיות הבריאותיות שלו, זה תפקידי ולא משנה מי הבן אדם".

ליצמן לקח כסף ציבורי למפלגתו

ממפלגת 'יש עתיד' נמסר בתגובה לדבריו של ליצמן: המתקפות של סגן שר הבריאות ליצמן נובעות מפני שלפיד חושף את השחיתות וסדר העדיפויות המעוותים של הממשלה. ליצמן לקח כסף ציבורי למפלגתו במקום להילחם עבור מערכת הבריאות הקורסת שזקוקה לכסף הזה. 'יש עתיד' תיקח את הכסף שפוליטיקאים מבזבזים על עצמם ותיתן אותו לציבור ותפתור בעזרתו בעיות אמיתיות.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
ליצמן תורם רבות לבריאות אזרחי ישראל.
יירבו כמותו. | 10-01-2019 13:46
ליצמן פועל מתוך שליחות של אמת.
ליצמן חבר בכת דל הגורו מגור
חושם | 10-01-2019 20:44
הוא מתנהל בבתי החולים כמו קיסר, מסדר חדרים פרטיים לחברי הכת, ועושה שם כבתוך שלו.
2
לפיד אנטישמי נגד היהדות קטן מכוער
אלכס | 11-01-2019 14:17
3
... במהלך השיחה זעק מרן המשגיח
שיחה | 13-01-2019 22:12
... במהלך שיחת מוסר הלילה זעק מרן המשגיח רבי דן סגל שליטא על המחלה הקשה המשתוללת בקרב הציבור החרדי, ואמר: על מה זה בא? על זה שפוגמים את הקדושה; העולם פרוץ מאוד היום, אם אנחנו מתלכלכים, הקבה מלכלך אותנו רחל. דברים חריפים נשמעו מוצאי שבת פרשת בא מפי מרן המשגיח הגאון הצדיק רבי דן סגל שליטא, בעקבות המחלה הקשה, המשתוללת בקרב רבים מבני המגזר החרדי. המשגיח הזהיר בדבריו מפני ההתקרבות למכשירי הטומאה למיניהם, והתבטא כי אם אנחנו מלכלכים, הקבה מלכלך אותנו. המשגיח את דבריו ואמר כי אנדרלמוסיה באה לעולם, היא הורגת רעים וטובים במחלה רחמנא ניצלן. פחד פחדים, מנער ועד זקן, בצורה של השתוללות, תינוקות פה פתאום, פה פתאום. זה זעזוע, זעק מרן המשגיח שליטא, היום זה נורא נוראות! על מה זה בא? על זה שפוגמים את הקדושה, על החטאים האלה. זה הורג את הרעים והטובים, נורא נוראות. אני מסתובב בחוץ לארץ, כמה אנשים באו אליי לקבלת קהל... נישט פשוט, כתוב בחזל שזה בא על הדברים האלה, ובאמת העולם פרוץ מאוד היום בזה. בהקלטה שהגיעה לידי 'כיכר השבת' נשמע המשגיח בקול בוכים: שמעתי דברים, תסמרנה שערות ראשנו. לא רוצה להוציא על דל שפתיי, פחד פחדים. שמרתי את זה, אמרתי אני מבין כעת טוב למה האנדרלמוסיה הזאת באה לעולם. אתם רואים מכשירי טומאה למיניהם, לא יאומן כי יסופר איזה חורבן זה עושה. מעולם לא היה דבר כזה שאנשים נשואים בעלי משפחות, יש גברים נשים, הכל תוצאה מהדברים האלה של מכשירי טומאה למיניהם. פשוט הוא שצריכים לשמור את עצמנו, כל דבר, שכל יהודי מתחזק, הוא עושה טובה לא רק לעצמו אלא לכלל ישראל. תתחזק ותיטול שכר עולם כי אתה עושה טובה לכולם, אם מישהו אכפת לו וכואב לו ללמד סנגוריה על כלל ישראל. עוד הוסיף המשגיח ואמר כי יש מכשירים כאלה שכדי להגיע ללכלוך צריך לעשות קוד כזה, קוד כזה. לא תביא תועבה אל ביתך. אם רק יש דבר שאפשר להגיע אליו... אם אנחנו מלכלכים, הקבה חס ושלום מלכלך אותנו. כל המחלות זה לכלוך, הגוף שהוא בריא, הוא בריא, הוא בסדר. עכל. ואני הקטן מוסיף על הנל שחייבים לבטל גזירת גיוס השמד והזימה.
4
אני לא שונא את לפיד, אני סתם פולני
אזרחי | 14-01-2019 10:54
אני לא שונא את לפיד, אני סתם פולני
5
לפיד וליצמן
אלף קילו | 14-01-2019 14:16
לפיד לא מסכים שמיעוט ישלוט על רבים והמיעוט לצערי אוהב לקחת ולתת???
6
צנזורה דתית חד צדדית
אלף קילו | 14-01-2019 14:19
אתם רואים הצנזורה שלכם פועל יופי לכם מותר ללכלך אבל לנו אסור!!
7
דמעות של תנין
Roli | 01-07-2019 12:25
ליצמן תפסיק להתבכיין, אתה יודע שאין אשכנזי ששונא אשכנזי, בשביל זה יש את הספרדים. מה איתך תתעשת, מה אתה לא זוכר איך עזרת לפדופילית האשכנזית הארורה שלכם, כמעט חיבקת אותה, ואפילו עבירות םליליות עברת ץ, אתה יודע מה חבל שלא שלחת את בנותיך ואת נכדותיך לשם ץ, מקום לתפארת, הן ודאי היו נהנות מההכרות העמוקה לה זכו הנפגעות האחרות, אולם אתם הליצמן כאלה מלוכלכים ונבזים, שהמושג לא תעמוד על דם רעך לא מדבר אליכם, לך לא מפריע שיש אמהות ואבות, שבוכים יומם ולילה ונאלצים לשלם לפסיכולוגים כדי לנסות לשקם את בנותיהן. ואתה הבכיין הראשי שאומר לפיד שונא אותך, בוש והכלם מה אתה פראענ'ק לכאורה !!!!! מי הרבנים שבחרו בך לתפקיד זה ? הם לא רואים שמעלת ובגדול לך כבר הביתה, ומי שיכניס אותך שוב לממשלה ישלם על כך יחד איתך בבוא יום פקודה אצל הקבה לכאורה ולא משנה מי הוא יהיה.