אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גן תקשורת ייחודי חדש של רשת 'פרח' מבית "ארחות חינוך" בבאר יעקב

גן התקשורת החדש, מאויש בצוותים חינוכיים רב-תחומיים מנוסים ומקצועיים, המלווים את הילדים במסירות ואהבה אין קץ ומקדמים אותם אישית. הילדים ייהנו מגן תקשורת ייחודי, המאובזר בציוד חדשני ומתקדם ביותר המותאם עבורם

גן תקשורת ייחודי חדש של פרח מבית "ארחות חינוך" בבאר יעקב
  חניכת הגן החדש. צילום: יחצ

בטקס מיוחד ומרגש, נחנך גן תקשורת 'פרח' – מבית 'ארחות חינוך' בבאר יעקב.

בטקס השתתפו ראש המועצה המקומית מר ניסים גוזלן, מנהל אגף החינוך במועצה מר גלעד גולדמן, רכזת החינוך המיוחד בבאר יעקב רותי אליקמל, משה שטיין מנכ"ל "פרח", מנהלת הגנים והמעונות ברשת 'פרח' איילת סלמון, הילדים והוריהם.

גן 'פרח' מבית ארחות חינוך, הינו גן ייחודי עבור ילדים עם לקות תקשורת ונפתח לאור פניית הורי הילדים הלומדים במעון פרח שבבאר יעקב, כאשר כבר לפני שנה וחצי פנו הורים אלו לראש המועצה מר גוזלן וביקשו ממנו שיירתם לפתיחת גן לילדים המסיימים את המעון, וזאת כדי למנוע מהם טרטור וטלטול בדרכים מידי יום, למסגרות חינוכיות מתאימות מחוץ לתחומי באר יעקב, חלקם גם במרחק ניכר מהיישוב. ואכן, ראש המועצה נענה לבקשתם.

במהלך הטקס הודתה נציגת ההורים לראש המועצה על הקצאת המקום וכן הודתה לראש המועצה על זמינותו הרבה למענם, גם בשעות לא שגרתיות ובחפץ לב, על מנת להעניק לילדים את המגיע להם ולרשת 'פרח' על הליווי המקצועי של הילדים המיוחדים והוריהם.

משה שטיין מנכ"ל "פרח" מבית "ארחות חינוך": 'פרח' שמה לה למטרה להעניק לכל ילד בחינוך המיוחד מקום שבו יוכל לצמוח. אנחנו יודעים שמאחורי כל ילד כזה יש משפחה שמתמודדת בגבורה וחשוב להעניק לכל ילד את המעטפת השלמה לה הוא זקוק.

רשת 'פרח' לילדים בעלי צרכים מיוחדים ידועה כרשת ארצית מובילה בישראל המעניקה מענה פרא-רפואי מלא לילדים, הכוללת גם הדרכות הורים וחיבור רגשי חזק בין הצוות המטפל וההורים. הביקוש לרשת רב, ולנוכח פניות רבות של הורים מהאזור, פתחה הרשת כאמור לפני כשנה וחצי מעון יום שיקומי ועתה נוסף בבאר יעקב גן תקשורת לילדים בוגרי המעון.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו