אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בצעד יוצא דופן: שני מנהלי גור בקריאה להצביע למשה ליאון

בצעד יוצא דופן קוראים מנהלי ומובילי הסיוע לילדי החינוך המיוחד בירושלים לבחור מחר (שלישי) במשה ליאון לראשות העיר ירושלים.

בצעד יוצא דופן: שני מנהלי גור בקריאה להצביע לליאון
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

בצעד יוצא דופן: קוראים מנהלי ומובילי הסיוע לילדי החינוך המיוחד בירושלים לבחור מחר (שלישי) במשה ליאון לראשות העיר ירושלים.

מנכ״ל עלי שיח ומנכ״לית ׳סולם׳ הנמנים על ציסור חסידות גור, אשר להם עובדים תלמידים ומתנדבים מהציבור הדתי לאומי, ליטאי, וספרדי כאחד. שיגרו הערב, שעות ספורות לפני פתיחת הקלפיות קריאה להורים לילדי החינוך המיוחד לצאת ולהצביע משה ליאון.

"מערכת הבחירות לראשות העיר ירושלים אילצה אותנו להיפרד מאזור הנוחות הניטרלי שלנו לטובת תמיכה במי מהמועמדים", כתבה ארנסטר והסבירה, "מהצורך החיוני שלנו בהבטחת המשך הסיוע ל"סולם" במסדרונות העירייה, זאת כדי לספק מענה לצרכים ההולכים וגדלים של מוסדות 'סולם' בירושלים הנמצאים כל העת בתנופת פיתוח והתרחבות".

ועל כן הם פונים להורים: "להצביע ביום שלישי הקרוב עבור המועמד משה ליאון לראשות העיר".

בנוסף, כותב הרב חיים פרקל מנכ"ל ארגון עלי שיח: ״משה ליאון הידוע כבעל לב חם וקשוב לצרכי החינוך המיוחד על צרכיו השונים. עוזר ומסייע בכל ליבו לילדי החינוך המיוחד" במכתב ששיגר היום להורים והעובדים בארגון.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
כאבו הגדול של זקן ראשי הישבות
בס"ד | 13-11-2018 13:44
בסד כאבו הגדול של זקן ראשי הישבות, מרנן ורבנן, הגאון, הצדיק האדיר, מרן ר' דוד משולם סאלוויציק שליטא, ראש ישיבת בריסק, בן רשכבהג מרן הגריז מבריסק זיע, ביום ב' פר' נח תשעט, ממחרת ישיבת המועצגהת, על גודל החרפה של הסכמתם של המועצת לפשרות בחוקי גיוס בחורי ישראל לצבא השמד רחל... מרן רהי שליטא הביע צערו בפני עסקנים ותח מרביצי תורה שישבו לפניו, על גודל החרפה איך שרבנים יש להם יד בשמד של בחורי ישראל, ועכשיו עוד קמו עסקנים ונכדים של מנהיגי הדור, ביחד עם ראשי ישיבות הליטאים מבבני ברק, וכמה אדמורים, הרוצים להעביר בימים אלו עוד חוק שמד נורא, להרגיע את ראשי השלטון, ולתת להם את שאלתם ובקשתם, שיתרבו בחורים חרדים בצבא רחל הילת.... בתוך דבריו אמר: תשמעו אני סברתי מאז כשהתחיל לצאת החוק שהיו צריכים מיד להרעיש ולסעור את כל העולם, מ'האט געדארפט שטורעמען די וועלט!!!! לעשות הפגנות וצעקות ברחובות... ולא עשיתם כלום, ביקשתי את זה ברחמים ממש למה שותקים אילו היו עושים הפגנות גדולות לא היו מגיעים לכל זה, ועכשיו כשכבר הגיעו למצב של גוסס האם עכשיו הזמן להתחיל.... ביקשנו וזעקנו וכבר כתבתי ג' מכתבים על וסברתי זה אז שיעשו יום תפילות הפגנות וזעקות ויסעירו העולם, אולם הירושלימ'ער אידן לא רצו לעשות, והבני ברק'ער אידן הפריעו ולא הניחו לעשות... ומה יכולים לעשות עכשיו כשכבר קיימים במצב של גסיסה רחל.... ... הליטאים מבני ברק לא רק שמסכימים אלא הם תובעים את החוק!!!! !!!! !!!! הרשכבהג'ן האלו מבני ברק תובעים את החוק...... הרשכבהג'ן.... בני ברק חרבה ושוממה!!! בני ברק איז חרב'עט!!!! האך און וויי!! האך און וויי!! ..... הליטווישע רשכבהג'ן עושים מה שרוצים הם מחזיקים עצמם עם חוק גיוס השמד והכל בסדר? אין מה לעשות איתם הם מחריבים הכל, השם ירחם......
אתה אידיוט
י | 14-11-2018 8:30
תראו איפה משוטטים החרדיים הקיצוניים ביותר!!
קר'/ | 13-11-2018 17:28
שכיבכול הם הכי מדברים בשם התורה - בסופו של דבר מוצאים אותם משוטטים באתר סרוגים של מזרוחנקים גרועים.
2
טעות
חיים | 13-11-2018 16:41
מנכל עלי שיח הוא חסיד גור אבל מנכלית סולם לא קשורה לגור כלל וכלל למה לערב ולגוף הנושא, אם חסיד גור יכול לכתוב כזה, כמדומני שצריך לפתוח בהליך חקירה פלילי מי יודע מה הבטיחו להם ומה איימו עליהם!
3
פוליטיקאי מסריח שעושה עסקים עם מצורעים
ווג'ה ראס | 28-04-2019 14:15
ירושלים אבודה ברחו כל עוד אתם יכולים