לראשונה: רשת מעונות "פרח" הגיעה לשומרון

רשת המעונות "פרח" הגיעה לשומרון, כאשר כיתת מעון שיקומי וגני ילדים ללקויות בתקשורת נפתחו בישובים פדואל וברקן. המנכ"ל: "רשת 'פרח' שמה לה למטרה להעניק לכל ילד בחינוך המיוחד מקום שבו יוכל לצמוח- ובכלל זה ילדי השומרון"

לראשונה: רשת מעונות "פרח" הגיעה לשומרון
  (צילום: דוברות פרח)

רשת המעונות "פרח" הגיעה לשומרון, כאשר כיתת מעון שיקומי וגני ילדים ללקויות בתקשורת נפתחו בישובים פדואל וברקן.

המוסדות החדשים נפתחו בטקס מרגש, שנערך במעמד ראש המועצה מר יוסי דגן, סגנו מר דוידי בן ציון, חיה שכנר- מנהלת אגף רווחה, רונית גמרניק- מפקחת מחוז שומרון – משרד הרווחה, הדס הרטמן – מנהלת מעונות היום השיקומיים בשומרון אייל בלוך, מנהל אגף חינוך- אביטל מרמלשטיין, מנהלת מחלקת קדם יסודי, סיגל שאקי – מפקחת החינוך המיוחד במשרד החינוך, משה שטיין- מנכ"ל 'פרח'- הבית לילד המיוחד מבית ארחות חינוך, מיכאל דור סמנכ"ל ארחות חינוך, לצד הורי הילדים, תושבים ונכבדים נוספים,

"רשת 'פרח' שמה לה למטרה להעניק לכל ילד בחינוך המיוחד מקום שבו יוכל לצמוח, ובכלל זה ילדי השומרון" אמר משה שטיין – מנכ"ל רשת 'פרח' מבית ארחות חינוך. "אנחנו יודעים שמאחורי כל ילד כזה יש משפחה שמתמודדת בגבורה וחשוב להעניק לכל ילד את המעטפת השלמה לה הוא זקוק".

ראש המועצה יוסי דגן אמר בדבריו כי "הגנים לילדי החינוך המיוחד הם זכות וחובה שלנו לתושבינו. כחלק מהצמיחה של השומרון, לתושבי השומרון מגיע מוסדות חינוך מתאימים ואיכותיים לילדי החינוך המיוחד כאן בבית. אין כל סיבה להוסיף על הקושי בהסעה למסגרת מרוחקת, תוך טרטור שעות ארוכות בפקקים. אני שמח שרשת 'פרח' שהינה רשת ארצית מקצועית ומובילה, מנגישה גם בשומרון את השירות לילדי החינוך המיוחד!"

דוידי בן ציון, סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, הוסיף: "החזון של 'פרח' לתת מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לילדי האזור, תוך שמירה על חום, אהבה ויחס אישי לכל ילד, מתוך אמונה שילד שטוב לו יכול להתפתח ולהתקדם, כל אלו מתכתבים עם החזון של אנשי החינוך בשומרון. המועצה מודה ומעריכה את העשייה העצומה של 'פרח' לטובת ילדי החינוך המיוחד בשומרון. כש'פרח' בתמונה, אנחנו יודעים שהילדים האלה בידיים הכי טובות שיש".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו