אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גלריה • קמפיין חרדי: "תורתנו הקדושה אוסרת לבחור"

בין שלל פרסומי המועמדים, שטפו בימים האחרונים את השכונות החרדיות בירושלים ובבני ברק גם מודעות ענק, גרפיטי ושלטי חוצות הקוראות למגזר החרדי שלא להצביע בבחירות לרשויות. בין הביטויים נכתב: "ש"ס ודגל התורה מסיתים ומדיחים"; "יהודי לא מצביע" ו"תורתנו הקדושה אוסרת להשתתף בבחירות"

קמפיין חרדי: "תורתנו הקדושה אוסרת לבחור"
  (צילום: חיים גולדברג/ כיכר השבת)
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
הבחירות והדמוקרטיה היא מלכות הד' בארץ.
יפה יוסף | 30-10-2018 15:16
חרדים מפגרים.להעביר אותם לגדה לחברים שלהם.
2
מאוד חשוב שגפני דערי יענקושי וכו' יידעו
מאוד חשוב שגפני דערי | 30-10-2018 16:17
מאוד חשוב שגפני דערי יענקושי וכו' יידעו כמה דברים נחוצים: לזכור היום בערב, שאמרתי בבוקר: על יוסי דייטש שהוא ראש העיר הבאה בירושלים!!! וליאון -האדם שלא מכיר ככ טוב את ירושלים לא יהיה ראש העיר בירושלים!!! דרמה בציבור הדתל! הבוקר עם סיום התפילה הודיעו שני רבנים גדולים ומופלגים מהבולטים בציבור הדתי לאומי הרב טאו והרב יעקב שפירא שהם תומכים במועמד החרדי יוסי דייטש, והם קוראים לכל אחד ואחת לצאת ולהשפיע למען העיר ירושלים ולשלשל לקלפי את הפתק יוסי דייטש לראשות העיר וזה לבד בערך 34000 קולות. הבוקר כתב לנו יהודי חשוב מירושלים שהצביע לעץ וסיפר כי הוא ורוב מפלגת 'עץ' מכניסים ליוסי דייטש לראשות העיר. וכעת בירושלים רואים בחוש מכת מוות לגפני ודרעי התמיכה ביוסי דייטש גוברת! כל רגע!!! ממש כל רגע!!!!! זה גם מכה גדולה גם ליענקושי - מנהיג הדור החדש, ואפילו רלי בן דוד, חברת מועצה לשעבר ממרצ מודיעה: אתמוך ביוסי דייטש לראשות העיר. קוראת לכל תושבי ותושבות ירושלים לעשות כמוני!… – זהו סוף פסוק אין עוד. ונשמח מאוד לראות בקרוב במפלתם של האכזרים המיסיונרים מנהיגי החרדים: -*דרעי שרי, -*גפני שרי, -*יענקושי שרי, עכשיו תקשיבו טוב!!! תקשיבו!!! אם מזרע היהודים אשר החלותם לנפל לפניהם לא תוכלו להם, כי נפול תיפולו לפניהם, בקרוב ממש!!!!!! ונשמח לראות במפלתם של הרשעים גם בשאר הערים… גם הגאון הגדול, הצדיק, גדול דורינו, הרב המתיר חפירת קברי ישראל בבית שמש, גאון הגאונים, הרב הריפרמי וכו' ראבד העח ר' מ. שטרנבוך שליטא הורה בשבת למתפללים בבית מדרשו אבקש שמי שמשתתף בבחירות בירושלים שיצביע ליוסי דייטש שליטא, וחובת כולנו לפעול למען הצלחתו, יצויין שזה פעם ראשונה שהרב מתייחס לבחירות בפומבי. ובגור: הודיעו שאין כולל לאברכים, שהציבור ילך לפעול ולהפעיל למען 'ג' ולמען הרב יוסי דייטש שליטא. במועמדות של יוסי דייטש, מעבר לזה שאנחנו הולכים להצביע במצוות רבותינו בלי שום חשבונות – הוא גם אדם מוצלח. ירא שמים, בעל מדות טובות, ממש מוצלח!!! יוסי דייטש יזכה כבר בסיבוב ראשון. מספרים לאנשים שקרים ובדיות עם סקרים שלא היו ולא נבראו. לא צריך לשכנע בכך את הציבור שהרב יוסל דייטש ינצח כבר הערב בסד.
לשיטת גפני! אתה יודע מה גפני מצוה?! *גפני:
לשיטת גפני! | 30-10-2018 18:15
לשיטת גפני! אתה יודע מה גפני מצוה?! *גפני מצוה - לגייס בני ישיבות לצבא השמד והזימה בפועל רחל! *מצוה - לצער בני תורה, אנשים נשים וטף רחל *מצוה - לא לתת לרבבות 'בני תורה' לדברי רבותיהם מצוקי ארץ ההולכים בדרך המסורה !!!! *מצוה - לקרר כל דבר שבקדושה רחל *מצוה - לשקר ברבים ולחלל שם שמים רחל
3
חשש רציני במטה דגל התורה, כי המועמד לראשות
חשש רציני במטה דגל ה | 30-10-2018 22:07
חשש רציני במטה דגל התורה, כי המועמד לראשות עיריית ירושלים משה ליאון, לא יצליח לעבור את המכסה בכדי לעבור לסבב הבחירות השני. גפני והרב דוד כהן שליטא פנו טלפונית לתושבי העיר ירושלים וקראו להם לצאת ולהצביע לדת ומשה ליאון, אבל רובם ככולם לא יצאו אחכ לבחור, בגלל שהם לא אוהבים המדריך החדש -יענקושי-, ורוצים להראות לו שהוא לא יהיה המדריך החדש שלהם. יענקושי לך הביתה ותפסיק לבזות מרן שר התורה.
4
לא רק הרשע לפיד שר"י שקרן עולמי.
לא רק הרשע לפיד שר"י | 31-10-2018 19:13
לא רק הרשע לפיד שרי שקרן עולמי. לפיד איכסה וכו' גם חבירו של לפיד שרי, האיש הדבוק בדרכיו ביותר, האיש השפל ביותר בעולם, גפני שרי בבא גם הוא שקרן גדול, ומחלל שם שמים ברבים.
5
עידן חדש בציבור החרדי - ברוך המקדש שמו ברבים
בס"ד | 02-11-2018 11:33
עידן חדש בציבור החרדי - ברוך המקדש שמו ברבים‎ - ה..... יוסי דייטש מגלה שאלפי חסידים קדושים יראים ושלמים היחליטו להפסיק ללכת לבחירות במדינת ישראל בתורת קנאות - ברוך המקדש שמו ברבים. אמן!!!‎ יהודי לא מצביע ותורתנו הקדושה אוסרת להשתתף בבחירות זה פשוט במקומות כמו מאה שערים, בית שמש, אנשי מעשה, ויראי השם וכו' - אין בחירות לעולם ועד במדינת ישראל, ושס ודגל התורה [יענקושי שרי] מסיתים ומדיחים.
6
הבחירה בליאון פירושו כי מושחתים אנשי עולם התח
הבחירה בליאון | 03-11-2018 20:31
הבחירה בליאון פירושו כי מושחתים אנשי עולם התחתון כמו ליברמן וכו' ואף גרוע מכך הם אלו שישלטו עליו, ולא אופתע אם הוא יסיים את כהונתו בבית סוהר חו כמו אולמרט, העכזרים דרעי וגפני רחוקים הם מאוד מיושר ונאמנות, הם סמל השחיתות בדורנו, במיוחד הגנב דרעי שמתמודד עתה עם חקירה קשה וכתב אישום קרוב, ועל גפני חבל לכתוב.... הוא יותר גרוע מכולם... מאידך בחירה בברקוביץ מדובר במי שהוא ממש סמל החילוניות, מי שמצהיר כי הוא ישתדל לחלן את העיר, שגם זה לא טוב לתושבי ירושלים. ובכל זאת מה ההבדל ביניהם, ליאון שישרת את השחיתות אין לנו את הכח לעצור את מעשיו, מפני שהחרדים משרתים כאן את השחיתות, דגל התורה ושס הם הגב של השחיתות!!!!! ואילו ברקוביץ הזקוק לרוב, והחרדים הכניסו רוב מוחלט בעיריה, כי בלעדיהם אי אפשר להעביר החלטות, יוכלו למנוע ממנו החלטות שהיה רוצה בהן. ברקוביץ חייב להתחייב לחרדים על סטטוס קוו כמו שאחרים עשו לפניו, ואולי ככה להעביר את חמשת השנים הקרובות מבלי שעיר הקודש תיפגע רוחנית לגמרי. איני מביע כאן דיעה בעד מי אני, זה גדולי התורה כבר יכריעו, בסופו של דבר בודאי ישמעו את דעת הנציגים, מקוה מאוד שהם יציגו את הדברים נכון, לא כמו שיענקושי מציג ברח' רשבם עם שקרים וכו'... וההחלטה שתתקבל תהיה בלי שיקולים זרים למצבים כאלו. גם אבקש מנציגי הציבור: תפסיקו לשקר להונות ולרמות את הציבור, דברו רק האמת כמות שהוא, צריך לשבור אחת ולתמיד את השקר הזה. השקר הזה לא דבר חדש, זה לא התחיל אתמול ולא שלשום, יותר משלשים שנה לפחות או יותר שאנו סובלים מכך באי. כעת כבר לא צריך להיות עילוי לדעת שהפליטיקה 100% שקר... ועכשיו כולם כבר מודים ואומרים שמרן הגאון הצדיק הגדול ר' שמואל אוירבאך זצוקל חסר לנו בימים אלו, ובפרט לעזור לנו להחליט את האמת. ישנם מי שמבקשים לרמות את הציבור כי מדובר ב'ועשית ככל אשר יורוך' אז נפקח את עיני מי שצריך, אין כאן 'כל אשר יורוך' גם בלי כל אשר יורוך הם היו נאבקים למען מפלגתם, לא לשם שמים בכלל. לדוגמא: במשך שנים למדנו מגדולי דורנו כי בחירת אשה לראשות ממשלה ולראשות העיר מהווה סכנה, הם הביאו הרבה ראיות מדוע דבר כזה עלול להמיט על העיר ועל המדינה צרות רבות ורעות, ובין היתר שמענו גם מר' חיים קנייבסקי שהביע דעתו כי הדבר אסור בתכלית האיסור וכי יש למנוע זאת. והנה בחיפה, היכן שייצר הנקמה באגודת ישראל עבד שעות נוספות היכן שלמשה גפני ויענקושי היה ענין אישי לפגוע ביענקל ליצמן ואחרים. הוא הביא אישור מר' חיים קנייבסקי {היינו ממנהיג הדור החדש יענקושי} כי אפשר לעבוד למען אשה חילונית הלבושה בחציפות לראשות העיר, ועד כדי כך שר' חיים בכבודו ובעצמו הגיע לעיר עי יענקושי לעודד להצביע למען אשה חילונית פרוצה שמבחינה דתית ויהודית היא חצופה ממש מי שנוהגת בדרך שמכשיל את הרבים ולא שמענו הסבר עד לרגע זה מה נשתנה בכל השנים שזה היה אסור ואילו עתה לצורך פוליטיקה זה הפך להיות מותר. ולא שמענו הסבר אפילו הכי קטן מר' חיים קנייבסקי או ממי מוסמך מטעמו להתיר את המעשים הללו, מדוע מותר היה להוביל למערכה כזו שתפגע בקדושת ישראל ועל כולם בחינוך החרדי. ואין פוצה פה ומדבר!!!! חובתנו להציל את הדורות הבאים, ורק על ידי הסבר שמניח את הדעת יוכלו לעשות זאת.
7
לפי הסיפור של *גפני אם לא היתי יודע מי-זה מרן
לפי הסיפור של *גפני | 14-11-2018 23:21
לפי הסיפור של *גפני אם לא היתי יודע מי-זה מרן הגאון הצדיק ר' חיים היתי מצייר אותו בתור אחד עם גי'נס וחולצה טריקו' שמקדימה תמונה של ליאון ומאחורה ציור של עינת קאליש.... כן ממש כך.... ..... .... ... ... ... ... ... בחיפה: *גפני אמר זה מלחמת חייו של ר' חיים שעינת תנצח.. שהפרוצה תנצח? בירושלים : יו״ר דגל התורה ח״כ משה *גפני מברך את ראש העיר הנבחר משה ליאון מביתו של שר התורה ומספר לו כי מרן הגר״ח קנייבסקי שתה לחיים לרגל השמחה. *גפני תפסיק לצייר לנו את מרן שר התורה המלאך הענק הזה איש אלוהים בתור -אחד שיושב ומחכה לנצחון בפולטיקה. *גפני אתה זה שמבזה את כל גדולי ישראל. *גפני בגללך הילדים שלנו יחשבו שרבנים זה נטו פולטיקה ולא תורה. *גפני תגיד לנו כבר מתי ר' חיים מסיים סדר מועד מס' קינים וכדו' כי אנחנו יודעים -שרק זה ורק זה [תורה הק'] מעניין אותו מרן, שר התורה, אפי' שאתה רוצה אחרת. וזה לא אישי רק נגד *גפני זה נגד כל החולרות המסיונרים כמו יענקושי וכו' שמסתובבים שם יענקל וחבריו שהורסים את האמונת הצדיקים, בושה וחרפה לכאלו עסקנים, והחכים המשומדים, המבזים תלמידי חכמים וגדולי ומנהיגי הדור.