עידן חדש בטיסות אל על: מודל אירופה נכנס לתוקפו

מודל הטיסות החדש של אל על לאירופה ייכנס היום לתקפו. כל טיסות אל על ליעדי אירופה יתקיימו על פי המודל החדש, הכולל שלושה סוגים כרטיסים: Classic, Flex ו- Lite

עידן חדש בטיסות אל על: מודל אירופה נכנס לתוקפו
  (צילום: משה שי\פלאש 90)

בשורה לטסים לחו"ל: מודל הטיסות החדש של אל על לאירופה ייכנס לתוקף היום (רביעי). במסגרת הרפורמה, כל טיסות אל על ליעדי אירופה יתקיימו על פי המודל החדש, הכולל שלושה סוגים כרטיסים, אשר מאפשרים לנוסע להתאים את חבילת הטיסה לצרכיו האישיים ולבחור על מה לשלם. 

שלושת סוגי הכרטיסים מאפשרים לנוסע לבחור את המוצר הנוח והמשתלם ביותר עבורו, בהתאם להעדפותיו. בכרטיס "Lite" החדש, הכרטיס כולל כבודת יד אישית, תיק יד, ארוחה קלה ושתיה. כרטיס ה-Classic מוסיף גם אפשרות להושבה מראש ושליחת מזוודה לבטן המטוס, בעוד שכרטיס ה-Flex מכיל גמישות בכל רמות המחיר במחלקת התיירים, וכולל מגוון רחב של שירותים: כבודת יד אישית,  2 תיקי יד, ארוחה קלה ושתיה, אפשרות מורחבת להושבה, שליחת מזוודה לבטן המטוס ושירותים נוספים כמו דלפקי צ'ק אין ייעודיים בטיסות היוצאות מתל אביב, ​Priority Check In וקדימות בעלייה למטוס.

"אנו שמחים להשיק את המודל החדש של אל על לאירופה, שיאפשר לכל נוסע להתאים את חבילת הטיסה לצרכיו האישיים" אמר סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, מיקי שטרסבורגר. "מאחורי השינוי עומד רצון להתאים את חבילות הטיסה באל על לרוח התקופה ולרצון הלקוחות, ולאפשר לכל נוסע לבחור על מה לשלם".

במהלך החודשים האחרונים, עם השקת המודל ותחילת הליך מכירת הכרטיסים לכלל יעדי אירופה ועד למועד זה, חברת אל על פועלת מול לקוחותיה אשר רכשו כרטיסים ליעדים הללו, בכדי לעדכנם בנוגע לזכאויותיהם במסגרת כל אחד מהמסלולים שנבחרו על ידם. כמו כן, המידע הועבר באמצעות מערכות ההפצה בהן הסוכנים משתמשים, בארץ ובעולם, כאשר, כפי שנהוג, סוכני הנסיעות יעדכנו את לקוחותיהם בהתאם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
מודל אירופה זה לטוס בשבת
חחח | 18-10-2018 5:23
.
2
טיסות אל על
שלומי | 18-10-2018 7:34
קודם כל שיתנהגו כמו באירופה, יטוסו בזמן, לא ייאחרו, יהיו מוכנים בזמן. אחרי ניסיונות כושלים לטוס עם החברה הלאומית, פעם הבאה הכל מלבד אל על
הצחקת אותי
אני | 21-10-2018 17:55
אתה יודע כמה איחורים יש בארופה???
קודם שהישראלים החצופים יתנהגו כמו אירופאים
בועז | 19-10-2018 12:48
ושאז יבואו לאל על בטענות.לא נראה לי שיש באירופה אף חברת תעופה שצריכה להתמודד עם בהמות כמו הישראלים החכמולוגים.
3
טיסה לברלין
קלייב | 18-10-2018 12:06
אני הזמנתי ושילמתי עבור טיסה לברלין לפני כמה חודשים.הטיסה תיהיה בנובמבר.אני אקבל ארוחה קלה ושתיה? או אני עדיין חייב להביא?
"אני "
יובח לבון | 18-10-2018 13:13
אין צורך בכל כך הרבה אני .
4
הזמנת מושבים
רונן נורית | 18-10-2018 12:32
הנוהל החדש ברור,אלא שבנסיעה למדריד ב 12.10 הזמנו באמצעות המחשב,מקומות ל 2 זוגות למקום משופרכהגדרתכם,בתשלום 20 דולר.(הלוך שילמנו 12 דולר לבחירת מקום). בחזרה זוג אחד זומן בשדה והועבר בדלפק ליציאה מבלי שביקשנו,וזוג שני ישב בצפיפות עם כולם.מתבקש שיוחזרו 20 הדולר.
5
חבל שפותחים עוד קוים
דוד | 29-10-2018 20:22
מעודד יהודים לצאת את הארץ ללא סיבה מותר כפי שהרבנים קבעו בשלטון יהודי לא תותר יציאה מחוץ לגבולות ארץ ישראל ללא אישור