'מאוחדים'? חגית משה: "מפלגה חרדית בתחפושת"

חגית משה הגיבה היום (שישי) להסכם שנחתם בין אריה קינג ליוסי דייטש לראשות העיר וציינה כי "המסיכה הוסרה. זו מפלגה חרדית בתחפושת של כיפות סרוגות"

'מאוחדים'? חגית משה: "מפלגה חרדית בתחפושת"

חגית משה סגנית ראש העיר וראש הבית היהודי בירושלים הגיבה היום (שישי) להסכם שנחתם בין אריה קינג ליוסי דייטש לראשות העיר וציינה: "עכשיו זה ברור. המסיכה הוסרה מעל פני קינג ורשימת מאוחדים.

לדבריה, "זו מפלגה חרדית בתחפושת של כיפות סרוגות". והדגישה, "יש בית אחד לציונות הדתית בירושלים והיא הבית היהודי. ב30 לאוקטובר מצביעים טב".

במידה ויעבור את אחוז החסימה, יקבל קינג מינוי לסגן ראש עיר ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, כשבהנהגת דייטש ידאגו הצדדים במשותף להפשרת הבניה בכל חלקי העיר כולל במזרחה ולבנות עשרות אלפי יחידות דיור לצעירים ולמשפחות.

בנוסף, המשנה לראש העיר, דב קלמנוביץ', צפוי להתמנות לתפקיד יו"ר ועד הכספים. בתחום החינוך יוקם לראשונה מנהל חינוך ממלכתי דתי עצמאי, בדומה למנהל החינוך החרדי. בנוסף, סיעת מאוחדים תחזיק בתיק הנוער הכולל את הטיפול בתנועות הנוער השונות ובתופעת הנוער הנושר בכל המגזרים. בתחום התרבות והפנאי הובטח לציונות הדתית כי תקציב פעולות מורשת ישראל והתרבות היהודית יגדל באופן משמעותי מגובהו כיום ויותאם לגודלה של הציונות הדתית בהרכב האוכלוסייה בעיר.

לפני יומיים, פרסמנו בסרוגים את תמיכתו של נשיא ישיבת הר המור, הרב צבי ישראל טאו  בדייטש. כאשר בשיחה שהתקיימה בליל שבת שעברה בכותל המערבי בנוכחות כמה עשרות אנשים, התבטא הרב טאו, ואמר כי הוא מביע תמיכה מלאה ביוסי דייטש "הרב טאו ביקש מאיתנו ללכת ביום הבוחר ולהצביע לדייטש", סיפר גבי שיינין, חבר הבית היהודי שהיה במקום.

הוא הוסיף כי הרב ביקש מהם גם לספר לאחרים ולהדריך אותם להצביע לדייטש. "דייטש אוהב את ירושלים בכל רמ"ח איבריו, ושהוא שמע עליו רק דברים טובים", כלשון הרב.

דייטש מודיע על המשך הריצה לראשות העיר אצל אנשי הר המור

בסביבתו של הרב נאמר כי בבחירות הקרבות לרשויות המקומיות יש חשיבות עליונה לצאת ולהצביע לדייטש

 

.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
10 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
הסרוגים עם המועמד החילוני
חיים | 12-10-2018 16:41
סיור בבתי הכנסת של הסרוגים בירושלים הראה לי שרובם מצביעים למועמד החילוני כי אינם רוצים את אלקין שזה עתה הגיע ולא את ליאון שלא עובר מסך אצלהם ולא מאמינים לו שאין קשר עם אריה וליברמן. דייטש סיים דרכו עם הליכתו עם קינג המטורלל מימין. את הבית היהודי לא סופרים.
2
חבל על זמנך חגית
דרור | 12-10-2018 17:11
לט תצליחי לבלבל ציבור ירושלמי. הם יודעים מה העיר צריכה. לט את השתול של נתניהו ושחקנית אחת כמוך.
3
לפיד אנטישמי נגד היהדות
אלכס | 12-10-2018 17:12
4
זה ידוע לא מחדשת כלום אנשי מאוחדים,הר מור
ביתר | 12-10-2018 23:42
הם חרדים בתחפושת ,לפעמים אף יותר מחלק מהחרדים עצמם
5
רק נזכיר, שישבת במפלגה של שני הראשונים ברשימה
אריאל | 13-10-2018 20:04
וזה לא הפריע לך כלל. הקמת את הרשימה של קינג, ועברת לרשימה של קלמנוביץ'. לא זכור לי שמדובר בחרדים.
6
חגית משה חילונית בתחפושת.דתית.
תושב ירושלמי | 13-10-2018 20:14
עומדת באש רשימה דתית ואינה מכסה את ראשה אפילו באופן מינימלי. אעלק דתית...
איני מתומכיה, אבל כבר הבהירה שזו פאה
אריאל | 13-10-2018 22:20
בראיון בעולם קטן לפני מספר שבועות.
זו פאה!!
מאירה | 13-10-2018 22:18
נשים רבות, גם חרדיות וגם דתיות, חובשות פאה לראשן. את חגית אני מכירה אישית ויודעת שזו פאה. את השיער שלה עצמה, סתם שתדע, היא תרמה לחולים. אז לפני שאתה משתלח- תעשה בדיקה.
7
אין ואין ואין
חגית משה | 13-10-2018 22:00
את בגדת בציבור שלנו פעם אחר פעם. גם בנווה יעקב וגם בגבעת מרדכי. כשקובעים איתך פגישות, את מבריזה או מאחרת...מבלי ליידע ומבלי להתנצל. אין דרך ארץ ואין כל קשר לתורה. את בשנתיים האחרונות חיזקת והצבעת בעד ההומואים, הרפורמים ועמוצות שמאל.
8
אנחנו עם אריה קינג
אבי יצחק | 15-11-2018 18:34
אריה קינג מייצג יותר ממך. הוא מייצג את הציבור הדתי לאומי