חשד: 200 תלמידי בית ספר בירושלים נדבקו בחצבת

הורים של כ-200 ילדים בכיתות א' עד ג' בבית הספר 'קשת' בירושלים קיבלו הודעה על חשש לחצבת, בעקבות מדריכה בצהרון שלקתה במחלה

חשד: 200 תלמידי בית ספר בירושלים נדבקו בחצבת
  (צילום: שאטרסטוק)

הורים של כ-200 ילדים בכיתות א' עד ג' בבית הספר 'קשת' בירושלים קיבלו הודעה על חשש לחצבת – כך פורסם הערב (חמישי) במהדורה המרכזית של 'החדשות'. בהנהלת בית הספר הודיעו להורים על הכוונה להקדים את החיסונים לתלמידים בכיתה א'.

בהודעה שהופצה להורים נכתב, בין היתר: "הורים יקרים שלום רב, היום נודע לנו שמדריכה בצהרון לכיתות ב'-ג' חלתה במחלת החצבת. הונחינו על ידי משרד הבריאות להעביר את המסר הבא: הילדים אשר חוסנו במנה אחת או כלל לא חוסנו – קיימת סכנת הידבקות. במידה ואצל ילדכם מופיע חום יש לגשת לרופא המשפחה ולהיבדק".

היום קיבלו ההורים הודעה נוספת בנושא החיסון בה נכתב: "אנו מעוניינים להקדים את החיסונים של כיתות א' כיוון שהם קיבלו עד כה רק מנה אחת בגיל שנה. אודה לכם שתשלחו את פנקס החיסונים כבר למחר, כאשר נדע את תאריך החיסון ניידע אתכם".

בתוך כך, עד כה נדבקו בחצבת השנה 623 ישראלים. במדינת ישראל כמו בארה"ב ובמדינות נוספות באירופה האשמים בכך הם הורים שבגלל מסרים לא נכונים ברשת נמנעים ממתן חיסון לילדים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
חיסון חצבת
ברכה יהושע | 13-10-2018 18:55
הורים חסרי אחריות מסכנים את ילדיהם וגרוע מכך מסכנים ילדים אחרים ובני משפחתם. לא צריך לתת להם ולילדיהם שום שירות שמסכן אוכלוסיות אחרות