בעקבות האקזיט: זה הבונוס שעובדי סודהסטרים יקבלו

עובדי חברת "סודהסטרים" יזכו למענק כספי בשווי של 18 אלף שקלים לכל עובד, זאת לאחר שהחברה נרכשה על ידי חברת "פפסיקו" האמריקנית. מנכ"ל החברה בירך את העובדים: "קיבלנו כל כך הרבה אהבה ופירגון מכל העולם"

בעקבות האקזיט: זה הבונוס שעובדי סודהסטרים יקבלו
  מענק לעובדים. מפעל סודהסטרים בלוד (צילום: פלאש 90)

שי ענק לחג: שבוע לאחר שהחברה נרכשה על ידי חברת "פפסיקו" האמריקנית תמורת 3.2 מיליארד דולר, עובדי חברת המשקאות "סודהסטרים" יקבלו מענק מיוחד העומד בשווי של 18 אלף שקלים לכל עובד שנמצא בחברה מעל שנה. יתר העובדים יקבלו בונוס יחסי, בהתאם לכמות הוותק שלהם. המענקים צפויים להיות משולמים עם סגירת העסקה בדצמבר הקרוב.

מנכ"ל סודהסטרים, דניאל בירנבאום, אמר במכתב שנשלח לעובדי החברה כי המענק ניתן לעובדים כהוקרה והערכה על תרומתם של העובדים להצלחתה של החברה. "סטרימרים יקרים, איזה שבוע מיוחד ומרגש היה לנו. קיבלנו כל כך הרבה אהבה ופירגון מכל העולם, אבל במיוחד מרגש היה לחוות את גאוות האנשים שלנו כאן בסודה ואת הגאווה הלאומית בהצלחה ישראלית כחול לבן" כתב. "אני תמיד אומר ש'הכל מתחיל ונגמר באנשים', וכאן בסודהסטרים הוכחנו שזה נכון! יש לנו את האנשים הכי טובים בעולם – משפחת סודהסטרים".

"כולי תקוה שאתם מלאי גאווה כמוני להיות סטרימרים, במיוחד בימים אלו, והנכם ונרגשים לקראת העתיד המשותף שלנו עם פפסיקו", הוסיף בירנבאום. "אנחנו ממשיכים בכל הכוח במסע שלנו להפוך את העולם למקום טוב יותר. יהיה כיף גדול, זוהי רק ההתחלה!".

כיום 2,592 אנשים עובדים בחברת סודהסטרים, מתוכם 1,875 עובדים בישראל. שאר העובדים מתחלקים בין מפעלי החברה בגרמניה, הולנד, וארה"ב. במסיבת העיתונאים שנערכה לאחר הרכישה הרכישה בירנבאום הבהיר כי החברה תמשיך לעבוד בארץ. "זה לא אקזיט, אף אחד לא מעביר אותנו מכאן, אנחנו נשארים כאן ברהט בנגב. אני שמח שהפעילות שלנו תישאר בישראל, ואף תורחב עם הקמתו של מפעל חדש" אמר. "היום הזה מהווה ציון דרך היסטורי במסע של סודהסטרים, וזהו יום חשוב לתעשייה הישראלית ולמשק כולו. הרכישה מוכיחה כי גאווה ישראלית זה לא רק הייטק, אלא גם תעשייה ישראלית אמיתית".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו