תיעוד: חיסול מחבלים ששיגרו רקטות לישראל

בצה"ל מפרסמים היום תיעוד של תקיפת חיל האוויר כנגד חוליית מחבלים ששיגרה רקטות מדרום רצועת עזה לעבר שטח ישראל באמצעות כלי טיס

תיעוד: חיסול מחבלים ששיגרו רקטות לישראל

דובר צה"ל מפרסמים היום (חמישי) תיעוד של תקיפת חיל האוויר כנגד חוליית מחבלים ששיגרה רקטות מדרום רצועת עזה לעבר שטח ישראל באמצעות כלי טיס.

תיעוד תקיפת חוליית מחבלים (קרדיט: דו"צ)

החל מאמש בשל ההסלמה בדרום, מטוסי קרב של צה"ל תקפו  ברצועת עזה כ-150 מטרות. בהם: יעדים אסטרטגיים: מתחמים צבאיים ובמחנה אימונים בנוסף, זוהו כ- 180 שיגורים לעבר שטח ישראל.

לפי הנתונים שמציג צה"ל, סוללת כיפת ברזל יירטה מעל ל-30 שיגורים. ומדגישים כי רוב הנפילות הינן בשטח פתוח.

השמדת שתי מנהרות טרור

בין מספר מטרות טרור שהותקפו לאורך רצועת עזה היו בין היתר: מתחם צבאי של גדוד מזרח רפיח , פיר של מנהרת לחימה מערבית לג'באליה וכמו כן שתי מנהרות לחימה שנמצאות בסמוך לחוף במרכז רצועת עזה, השייכות לארגון הטרור חמאס.

קודם לכן הותקפו מחסן לאחסון אמצעי לחימה, מתחם המשמש את הכוח הימי של חמאס לאימונים. כמו כן, נתקפו חמישה מתחמי אימונים, מחסן ציוד מרכזי ומקום מפגש המשמש את בכירי חטיבת חאן יונס. מדובר צה"ל נמסר כי "צה"ל נחוש להבטיח את ביטחון אזרחי ישראל ונמצא במוכנות גבוהה לתרחישים רבים".

בנוסף אמרו כי "ארגון הטרור חמאס נושא באחריות לכל הנעשה ברצועת עזה וממנה, והוא יישא בהשלכות לפעולות הטרור המופעלות נגד אזרחי  ישראל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בעזרת הד' ישראל תעלה ותצליח
יפה יוסף | 09-08-2018 13:00
כנגד כל האוייבים הרוצים להשמידה.כבוד ישראל זה הוא כבודו של הקבה בעולם.ישתבח שמו ואנחנו נהנה.תודה לאל אמת.
2
עזה
יוסי | 09-08-2018 13:18
מיליון עפיפוני אש עברו אלינו - וכמו פסיכים לא הגבנו סבלנו וסבלנו רצינו לכבא שדות ובתים התרחנו אלפי אנשים שיפעלו נגד האש - במקום לשרוף להם שדות ומטעים עם הליקופטר - ואז הם היו עוצרים מיד - גבירתי ורעות אנחנו פריירים ברמות - צריכים להביא את פולין לכאן למשך שבוע שיהיה ראש הממשלה