העיתונאי צבי לביא הלך לעולמו

איש התקשורת צבי לביא מוותיקי העיתונאים בארץ הלך היום (חמישי) לעולמו לאחר קריירה ארוכה ומפוארת. ח"כ גפני ספד לו: "חרוץ, נמרץ וידען גדול". הלווייתו תתקיים מחר בירושלים

העיתונאי צבי לביא הלך לעולמו
  לביא ז"ל (קרדיט: מתוך חשבון הפייסבוק)

איש התקשורת צבי לביא מוותיקי העיתונאים בארץ הלך היום (חמישי) לעולמו לאחר קריירה ארוכה ומפוארת. הלווייתו תתקיים מחר בשעה 10:00 בבית הלוויות "קהילת ירושלים". השבעה בביתו, רחוב הלר 7 ירושלים.

לביא ז"ל סיקר את התחום הכלכלי בכנסת ועבד בין היתר בעיתון גלובס, עורך מעריב סופהשבוע וכפשרן בידיעות האחרונות ואתר ynet.

"מערכת ynet נפרדת היום בצער גדול מצבי לביא, עיתונאי ותיק, חרוץ, נמרץ וידען גדול. צבי היה עיתונאי שלא ויתר, גם בגיל מבוגר, על המילה הכתובה ועל אהבתו הגדולה – החדשות. נוח על משכבך צבי יקר, תחסר לנו מאוד", נמסר ממערכת החדשות של ynet.

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני ספד לו: "צבי סיקר במשך שנים רבות את ועדת הכספים, בהגינות וחריצות בלתי רגילה וביושר מקצועי,אנו מצטערים צער גדול על פטירתו ומנחמים את משפחתו

המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים".

גם יו"ר הכנסת הוסיף: "הצטערתי לשמוע על מותו של צבי לביא, עיתונאי חרוץ ומקצועי שאני זוכר עוד מיומי הראשון בכנסת. צבי היה אות ומופת לפעילות עיתונאית שלא עושה הנחות, ומחייבת אותנו, שליחי הציבור, לפעול בלא פחות מרץ לתועלת הציבור ולרווחתו. יהיה זכרו ברוך".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
לא נשכח את אהבתו לתורת ישראל ולישיבות תנצב''ה
עמוס | 09-08-2018 12:54
..