אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

התגובה המבולבלת של חגית משה לקמפיין המפלג

למרות הביקורת של נפתלי בנט ואורי אריאל, חגית משה שחתומה על הקמפיין המפלג הודיעה היום כי הוא יוסר רק בגלל התמונה המפלגת: "לא אהבתי אותה ולכן הוריתי לגנוז אותה"

התגובה המבולבלת של חגית משה לקמפיין המפלג
  לא מתחרטת. חגית משה (יח"צ)

חוטפת אש: יו"ר הבית היהודי – האיחוד לאומי בירושלים חגית משה מסרה גרסה מבולבלת לקמפיין האנטי חרדי שיצא מתחת ידיה, ולא נראה שהיא מתחרטת על רוח הקמפיין.

בחשבון הפייסבוק שלה ענתה לגל התגובות הנזעמות: "אז נכון, חלקכם "ממש מזועזעים" מהתמונה שהוצעה ללוות את הקמפיין. מודה, גם אני לא אהבתי אותה ולכן הוריתי לגנוז אותה", הפטירה בתשובה לקונית.

בהמשך ביקשה לדבר על המהות שהתפספסה: "אין לנו דבר וחצי דבר נגד החרדים. אדרבה, בתפקידי כיו"ר וועדת הכספים לא קיפחתי אף מגזר וחברי החרדים יודעים זאת טוב מכולם".

מודעת הבית היהודי שיצרה סערה

אך הוסיפה כי "השאלה המרכזית של קמפיין הבחירות היא איך תראה מועצת העיר הבאה? אני יודעת שרובכם אוהבים אותנו יושבים בצד ובשקט. זה בדרך כלל מגיע מאותם גורמים ששואלים אחר כך "למה הציונות הדתית נגררת ולא תופסת פיקוד?!".

תקלה בהתנהלות לא באסטרטגיה. אורי אריאל בראיון לסרוגים

המועמדים מחזרים אחרי הקול החרדי

בתפיסתה, המערכה כרגע איננה על זהות ראש העיר הבא של ירושלים, אלא על הרכב הקואליציה הבאה. לא משנה מי יהיה ראש העיר – אלקין, ליאון או ברקוביץ'. לטענתה, "כל אחד מהם יהיה נתון ללחצים הנובעים מהרכב המועצה. שלושתם כבר עכשיו מחזרים אחרי הקול החרדי".

לבסוף כתבה כי "מתוך 31 חברי המועצה שיבחרו – יש חשיבות גדולה שיהיה קול מאוחד וברור של הציונות הדתית שיבין וייתן מענה לגודלו וצרכיו של הציבור הדתי לאומי בעיר", ולכן קראה למצביעים להצביע לרשימת הבית היהודי בעיר.

מוקדם יותר היום התנערו גם יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט, וגם חברי האיחוד הלאומי מהקמפיין האנטי חרדי, בו נראים המועמדים לראשות העיר, כשהם חבושים במגבעות ומעוטרים בפאות, כשהסלוגן הוא "רק בית יהודי מנצח יבלום את השפעת החרדים"

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
10 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
תגובה מבולבלת
יעקב | 06-08-2018 14:16
לא מפתיעה..... מי שמכיר את הדוברת מבולבלת....לא מופתע... כ
2
"גורי שלנו"? אורי בחייאת!
נעם | 06-08-2018 15:46
גורי הוא חבר הבית היהודי/המפדל כבר עשרות שנים. על מי אתה עובד? גורי אינו חבר מרכז או חבר בצורה אחרת של האיחוד הלאומי, תפסיק לבלבל את המח.
היה חילול ה' בהופעה שלה.
עם ישראל חי | 07-08-2018 11:55
ה' ישמור
3
האיחוד הלאומי אנשים לא ישרים
חבר של דב | 06-08-2018 15:49
ראיתי את החוזה שעליו חתם אופיר סופר ב17.5.2018 עם אריה קינג. כתוב שבוררים בין הצדדים (איחוד לאומי ואריה קינג) יהיו הרבנים חיים שטיינר ודב ליאור שליטא. כעבור 3 ימים אורי אריאל נתן למנכל האיחוד הלאומי הוראה להודיע לאריה קינג על ביטול החוזה ללא פניה לבוררים. אז כעת תגידו לי,מישהו מאמין למילה אחת שיוצאת מהפה של אורי אריאל?
4
לא הבנתי מדוע
סתם תם. | 07-08-2018 6:55
מיפלגה שבה מכהנת השרה הכי טובה. לדעתי המועמדת לתפקיד ראש הממשלה הבאה. תקועה שם מסביב לסיפרה 10 במניין המנדטים על פי הסקרים. חשבתי שהמנהיג תוקע אותם. עכשיו ברור לי שלא רק. טלח ✡
5
אהבלית
גולן | 07-08-2018 7:18
יענו אין לנו דבר וחצי דבר נגד החרדים ואנחנו אוהבים אתכם אכל לא לידינו רק מרחוק. מי הטיפש שמאמין. אדון אריאל זאת לא בעיה בהתנהלות זאת בעיה באסטרטגיה זאת נבזות אמיתית וזה הפרצוף המכוער שלכם. אדון בנט מגיב כי הוא יודע שזה יפגע בכם בבחירות . הלוואי וטוב שיהיה כך. זו האמת אתם שונאים את החרדים.
6
זה הבית היהודי ???
בית יהודי ???? | 07-08-2018 9:50
לדעתי זו לא מפלגה זו פשוט קבוצה של אנשים נטולי דעה אחידה הפועלים רק על פי אינטרסים פוליטיים אידיים וצרים, פופוליזם זול זה לא חזות הכל, הסרת קמפיין גזעני ומתריס נגד ציבור שלם צעד שהנו רק מתבקש ולא היה צריך לצאת מראשיתו פדוט מביש ! ! ! אך מה לגבי אלפי נבחנים במשפטים אנשים שהצביעו עבורך נפתלי בנט עבור - הבית היהודי, אנשים שהאמינו בדרך שייצגת ונותרו כיום נטולי גב פוליטי כח אלקטורלי ופרנסה ראויה, מי זוכר אותנו היום הרחק מיום הבוחר לדעתי כאשר הזחיחות שלכם מתערבבת לה עם היוהרה או אז כאשר חטא היוהרה פושט בקרבכם פושטת לה גם פשיטת הרגל הערכית, נפתלי אני חושב שכאדם דתי זכורה לך היטב הסיבה לחורבן הבית, לצערי הרב היום אני ורבים מחבריי אזרחים פשוטים רגילים, ללא שיוך מגזרי אחיד, לא רק חרדים, לא רק דתיים ולא רק חילוניים או ערבים, אלא תמונת ראי של כל אזרחי המדינה, לא בנים של שופטים לא של אלופים ולא של שרים, אזרחים פשוטים שמשלמים מיסים עושים מילואים ומנסים לשרוד את המציאות הכלכלית הלא פשוטה במדינה, אנו המתמחים לדעת מרביתנו מוצאים עצמנו כיום בזויים ומנודים שלא לדבר לומר נרמסים הלכה למעשה על ידי מפלגתנו שלנו, מי האמין שנגיע ליום השחור הזה בו ייסגרו בפנינו שערי המקצוע על ידי בני ביתנו, כפנימיון לשעבר וכדתלש ואדם שומר ערכי ישראל דהיום וכמי שגדל על ברכי אורלב, כצלה, יהלום ועוד דמויות מיתולוגיות מימי המפדל לימינך אכן האמנתי לך כאשר באת והצהרת שאתם לא תהיו עוד חלק מהעסקנות הישנה, על רכבי נתלו סטיקרים ירוקים לבנים לרוב עם הכיתוב טב הבית היהודי - נפתלי בנט, הגעתי לכינוסים לחוגי בית ואפילו שלט גדול עיטר את חזית ביתי, נפתלי הבית היהודי הוא לא עוד ביתי שלי ולא עוד בית בני משפחתי, נסה לחשוב על חורבן הבית הפרטי שלדעתי הבאתם על אלפי משפחות צעירות ותמימות כאשר החלטתם אתה וגברת שקד יחד עם מר נווה לעשות קואליציה למינוי שופטים מאנשי שלומנו ובתוך כך להקריב ולהחריב את המתמחים על מזבח הפוליטיקה הרקובה, לנו אין רזרבות ולא חסכונות לא חשבונות בנק נפוחים, לא פנטהאוזים מפוארים ולא ווילות פאר מנקרות, אנו אנשים החיים משכר מינימום, נפתלי עת זו היא עת לחשבון נפש, זה הזמן לשנות את הדברים להושיט יד לחלשים ולפגועים ממדיניות פוגענית קיצונית ובלתי מידתית זו. בתקווה רבה, בוחריך מהעבר והבורחים ממפלגתך בהווה.
מה ענין שמיטה להר סיני?
תוהה | 07-08-2018 16:40
מה ענין שמיטה להר סיני?
7
חגית משה צריכה להתפטר
אליה | 07-08-2018 20:15
ויפה שעה אחת קודם
8
אמר "בית של גוים"
טיטוס | 08-08-2018 11:20
אנטישמיות במיטבה מפלג עם שלדעת כולם הוא גשר אבולוציוני לרפורמיות