אלה הזוכים בתחרות 'המורה של המדינה'

תחרות "המורה של המדינה" הגיעה הערב לסיומה, כאשר במהלך הערב זכו שישה מורים בתואר הנחשק: אורית דאר, איאד סלאמה, ברכה עמוסי, חנה רביד, ערן שמואל ושירי לוי. הפרס: השתלמות יוקרתית בארה"ב

אלה הזוכים בתחרות 'המורה של המדינה'

תחרות "המורה של המדינה" הגיעה הערב (ראשון) לסיומה, כאשר במהלך הערב זכו שישה מורים בתואר הנחשק.

אורית דאר – יועצת, מחנכת ומורה לספרות בתיכון אורט תעופה וחלל במעלה אדומים. איאד סלאמה – מחנך ומורה לחינוך גופני בתיכון מקיף חורפיש. ברכה עמוסי – מורה למתמטיקה מתיכון אמי"ת חברה ומשפט כפר בתיה רעננה. חנה רביד – מורה לאמנות בבית הספר יחדיו לחינוך מיוחד בתל אביב. ערן שמואל – מורה לכימיה מתיכון רוטברג ברמת השרון. שירי לוי – מחנכת ומורה לחינוך מיוחד מתיכון אורט אפרידר, אשקלון.

במהלך הערב הוקרנה ברכה מוקלטת של שר החינוך נפתלי בנט שאמר: "כל אחד ואחת מכם מהווים בעיניי את פסגת החברה הישראלית. אתם האנשים החשובים ביותר במדינת ישראל, כי כל אחד מכם מסתכל על הילדים שלו – על התלמידים שלכם – כעולם ומלואו, כפוטנציאל של חוזקות, כאישיויות שונות שצריך לזהות כל אחת מהן ולהפריח ולהצמיח כל אחת מהן, ואת זה אתם עושים הרבה שנים במסירות, ביצירתיות ובאהבה גדולה. נבחרתם כי שאתם מהווים דוגמה עבור כלל מורי ישראל".

יו"ר הסתדרות המורים, יפה בן דוד, אמרה כי "איכות מערכת החינוך תלויה קודם כל בעובדי הוראה. ההוראה משנה את פניה מדי יום ועובדי ההוראה משנים את עבודתם בהתאם. כיום הם לא רק מעבירים ידע. הם מנחילים ערכים, מלמדים יצירתיות, מנהיגות, חמלה, כישורים חברתיים ועוד אינספור מיומנויות שהילדים שלנו כל כך זקוקים להן, מיומנויות שלא כתובות בשום ספר".

תחרות "המורה של המדינה", הנערכת זו השנה העשירית ברציפות, היא יוזמה משותפת של מפעל הפיס, הסתדרות המורים, "ידיעות אחרונות" ו-ynet.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע