תיעוד: שגריר ישראל הושפל בשדה התעופה בטורקיה

שגריר ישראל בטורקיה נדרש להוריד את הנעליים והווסט שלבש על גופו לאחר שגורש מהמדינה ועשה את דרכו לישראל. משרד החוץ: "זו הייתה השפלה מכוונת"

תיעוד: שגריר ישראל הושפל בשדה התעופה בטורקיה
  (קרדיט: hurriyet)

שגריר ישראל בטורקיה, איתן נאה הושפל בשעה שנכנס היום (רביעי) לשדה התעופה באיסטנבול לאחר שגורש מהמדינה ועשה את דרכו לישראל.

לעיני עיתונאים טורקים שהוכנסו לשם בכוונה, אנשי הביטחון ביקשו שיוריד את הנעליים והמעיל שלבש על גופו, כך מוסרים במשרד החוץ. גורם מדיני מוסיף: "זו הייתה השפלה מכוונת".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
זה כבר קרה פעם
יהודי פשוט | 16-05-2018 12:34
זכור לי מעשה כזה בהיסטוריה... כשנחש מלך בני עמון החזיר את השגרירים קצוצי זקן וחשופי שת הוא קיבל את שלו - דוד יצא למלחמת ענק, על הכבוד הלאומי. מי אתה ארדואן, תזדעזע מאיך שאתה מתנהג מול העם האדיר בהיסטוריה השב לארצו. לא תבזה לנו את השגריר!!! עוד תרד על הברכיים אחכ, חכה חכה
ליהודי פשוט. המקרה בתנך היה מזעזע . המלך
יפה יוסף | 16-05-2018 14:08
האויעב חתך לשליחים היהודים חצי מהבגדים ונשארו חצי ערומים וגילח להם חצי זקן.באמת אם היה קורה היום טורקיה היתה מופגזת לא פחות ממה שעשה דוד למלך נחש.
2
עוד אחד מהישגי ביבי..
יעקב | 16-05-2018 13:19
אנחנו אוכלים את המרורים שראש ממשלתנו בישל. פרשת המרמרה:מייד אחרי סיום עבודת הוועדה הבינלאומית שקבעה שישראל פעלה בדין כתבתי שעל ישראל לדרוש מטורקיה התנצלות ופיצויים. במקום זה נתניהו בחר להתחנף ולהשפיל אותנו בפני הסולטן ארדואן. גם נתן חווה לארדואן 20 מיליון דולאר & אם אנחנו מתחננים להיות ילדי כאפות אז אנחנו מקבלים. העולם אינו מכבד פחדנים וחנפנים. זה פגע בלא ספק גם במעמדנו בעולם. עוד אחד מהישגי ביבי. ביבי,הרבץ לעצמך!
שגריר
דויד | 16-05-2018 14:59
..אלהים ילחם לכם ואתם תחרישון..אנו עם ישראל..עם הנצח אנו בניו המיוחדים של הבורא יתברך..נמתין בסבלנות