עימות בין בניזרי לגואטה: 'צריך לייצג את מפלגת שינוי

שני חברי הכנסת לשעבר מטעם מפלגת ש"ס, שלמה בניזרי ויגאל גואטה, במתקפה הדדית על גבי דפי העיתון. בניזרי: "מתאים לייצג את שינוי". גואטה: "בלי אנשים כמוני בניזרי היה ממשיך לשחק כדורגל בשבת"

עימות בין בניזרי לגואטה: 'צריך לייצג את מפלגת שינוי
  (צילומים: יונתן זינדל/ פלאש90)

חברי הכנסת לשעבר מטעם מפלגת ש"ס, שלמה בניזרי ויגאל גואטה, במתקפה הדדית על גבי דפי העיתון. הכל החל כאשר בראיון ל'ישראל היום', התייחס בניזרי לפרישתו של גואטה ותקף את אורח חייו.

"אין לי משהו אישי נגדו, אבל עם דעות כמו שלו אני שמח שהוא לא נמצא בש"ס. הוא מתאים יותר לייצג מפלגה כמו שינוי או כמו הדתיים לייט מהבית היהודי", אמר בניזרי.

לדבריו: "מבחינה דתית הוא לא משקף את רוח היהדות האורתודוקסית. אדם שהולך עם הבת שלו לתוכנית טלוויזיה, אומר שהוא גאה בה שהיא שרה – אלה דברים שמנוגדים להלכה".

"אתה יכול להיות סחבק, נחמד וחביב" הוסיף בניזרי, "אבל אתה לא יכול לייצג אנשים בשם התורה. מי שמייצג מפלגה חרדית לא יכול להתרברב ברדיו על דברים שמנוגדים להלכה. זה כמו שיקום מישהו מהשמאל ויגיד, 'אני נגד שתי מדינות, נגד הדגל ונגד עצמאות'. מישהו ישאיר אותו במפלגה? זה אבסורד. זה מה שגואטה עשה".

בניזרי הוסיף: "יכולים להגיד עליי שאני פרימיטיבי, אני לא מתרגש מזה. 'פרימיטיב' באנגלית זה 'פריימיטיב' בעברית. פרי שהוא טוב".

בתגובה לדברים, מסר גואטה: "מדובר באדם מתוסכל שלא שווה תגובה, שימשיך להתפלש בבוץ של עצמו. אלמלא היו בש"ס אנשים כמוני, שמקרבים אנשים שרחוקים מהדת כמו בניזרי, הוא היה ממשיך עד היום לשחק כדורגל בשבת בתל חנן".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
גוואטה החזיר את הרב בניזרי?
אפרת | 10-05-2018 17:34
גוואטה! אני אחד מאלפים שהרב בניזרי החזיר בתשובה, האם תוכל להצביע בבקשה על אחד שהחזרת בתשובה?
2
הרב בניזרי חוזר בגדול.
עמיאל | 10-05-2018 18:30
גואטה מסמס את חכמי שס. מחתים אותם בדיעבד. שס כיום ללא שלטון החכמים. 4 מנדטים זה הצלחה גדולה.הלואי ואולי.
3
גאטה בושה לדור
ערב רב | 17-05-2018 21:52
ובושה לשס שלא בעטו אותו מיד
4
גואטה מייצג חצי מבוחרי שס
אני | 24-05-2018 9:42
ואם נרצה רשימה של צדיקים וטהורים הם ייצגו בקושי משהו. הוא היה בחתונה של אחיין הומו רחמנא ליצלן? ביתו שרה? אוי ואבוי השמיים קורסים, וביחד איתם גם שס תקרוס ותיעלם.