אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הלוחם הדתי הודח בגלל ש"פנה לתקשורת"

החייל הדתי שהודח מהחפ"ק של מג"ד גדס"ר גולני לאחר שסירב להתגלח הוחזר לתפקידו אך הושעה שוב באשמת "פניה לתקשורת". כתב 'ידיעות אחרונות': "הוא בכלל לא פנה אלא קרובי משפחתו"

הלוחם הדתי הודח בגלל ש"פנה לתקשורת"

אחרי הפרסום של הכתב הצבאי של 'ידיעות אחרונות', יוסי יהושע, על הדחתו של חייל דתי מגולני שסירב להתגלח על אף שהחזיק אישור זקן תקף בידו, כעת מספר יהושע כי לאחר שהחייל הוחזר לגדוד הוא הושעה שוב באשמת "פניה לתקשורת".

לדברי יהושע: "זוכרים שמג"ד הגדס"ר של גולני הדיח את הלוחם בגלל הזקן למרות שהיה לו אישור דת מתאים? זוכרים שהוא נאלץ להחזיר אותו בגלל שהתערבנו? אז עכשיו הוא הושעה "בגלל שפנה לתקשורת". לאחר מכן הוסיף יהושע כי "אגב, הוא לא פנה אלא קרובי משפחתו, אבל יופי צה"ל יופי גולני".

כאמור, אתמול דיווח יהושע כי מפקד גדוד הסיור של חטיבת 'גולני', הדיח חייל דתי המשרת בחפ"ק שלו וזאת לאחר שהאחרון סירב לבקשת המפקד לגלח את זקנו. המפקד ביקש מהחייל להתגלח על אף שהחייל מחזיק באישור זקן תקף.

"מפקד גדוד הסיור של גולני הורה לחיילים דתיים בחפ״ק שלו לגלח את הזקן למרות שהחזיקו באישורים המתאימים". יהושע ציין כי "אחד מהם סירב והודח מתפקידו".

עוד סיפר יהושע כי "בצה״ל אישרו את הפרטים אבל החייל עדיין לא הוחזר". בסוף הוא כתב: "עוד סיפור ועוד סיפור וככה מאבדים את אמון הציונות הדתית בצה"ל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
להדיח את המג"ד!!!! דורכים עלינו יורקים עלינו ומטרטרים את החייל, להדיח את המג"ד!!!!!
דני מן ההר | 07-03-2018 10:14
להדיח את המגד
2
צה"ל
ישראל חיים | 07-03-2018 11:19
שוב הוכח כי אין מקום לחרדים ולדתים בצבא עד מתי תתפתו הווכחו וראו עדיף מוקדם לפני שיזרקו אתכם מהצבא כמו כלבים
3
יורד עלינו גשם ,זה סתם ,הוא לא התכוון ,זה בטעות מלוח ,זה לגמרי לא מסריח.
מאיר | 07-03-2018 15:02
משתינים עלינו בקשת