המחבל דוהר לעבר הכוחות ופוצע שני חיילים ושוטר מג"ב

תיעוד מדקות הפיגוע מראה את המחבל כשהוא פותח בנסיעה פראית ופוגע בשני חיילים ושוטר מג"ב, כאשר אחד מהם הוטח בקרקע לאחר שהועף באוויר. המחבל נורה ונפצע קשה

המחבל דוהר לעבר הכוחות ופוצע שני חיילים ושוטר מג"ב
  זירת הפיגוע (צילום: אנשי הדממה)

המשטרה הודיעה היום (ראשון) כי פיגוע הדריסה שהתרחש הבוקר בעכו התבצע על רקע לאומני, כאשר מחבל דהר בג'יפ, תוך שהוא דורס שני חיילים ושוטר משמר הגבול, הארבעה נפצעו באורח קל. המחבל נורה, נוטרל ופונה לבית החולים נהריה כשהוא פצוע באורח בינוני-קשה.

(צילום: שמעון אילוז)

על פי ההודעה "מתחקור האירוע, לרבות ממצאי הזירה וחומרי התיעוד, עולה כי מדובר בפיגוע על רקע לאומני", כך נאמר לאחר הערכת מצב שקיים מפקד מחוז חוף במשטרה ניצב פרץ עמר, בהשתתפות כלל גורמי הביטחון.

מניתוח ממצאי הזירה וחומרי התיעוד, "נראה כי בוצעו מספר ניסיונות של הנהג, ערבי בעל ת.ז. כחולה שאינו תושב העיר, לדרוס במספר זירות אנשי כוחות ביטחון, בדגש על דריסה מכוונת של לובשי מדים – שוטרים וחיילים", נכתב בהודעת המשטרה.

תיעוד מדקות הפיגוע מראה את המחבל כשהוא פותח בנסיעה פראית ופוגע בשני חיילים ושוטר מג"ב, כאשר אחד מהם הוטח בקרקע לאחר שהועף באוויר.

מוקדם יותר מסרו מהמשטרה, כי "בהמשך לאירוע בעכו, גי'פ אזרחי דרס שוטר מג"ב ושניים נוספים. אדם שלישי שזיהה את הדריסה ביצע ירי לעבר הג'יפ. כתוצאה מהדריסה שוטר מג"ב ו-2 חיילים נפצעו קל. החשוד ברכב נוטרל ונפצע קשה."

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
דמו של מי שהכניס את אלאור עזריה לכלא-בראשו
רחל | 04-03-2018 17:05
מי שאחראי לכך שחיילינו עומדים כשפנים ורק מנטרלים את המחבלים הארורים עליו האשמה בכל הפיגועים