נציגו של אלי ישי- נכדו של הרב עובדיה יוסף

המועמד מטעם מפלגת 'יחד' בבחירות הקרובות למועצת העיר ירושלים, הוא לא אחר מאשר יונתן יוסף, נכדו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל שהיה מנהיגה הרוחני של מפלגת ש"ס

נציגו של אלי ישי- נכדו של הרב עובדיה יוסף
  יונתן יוסף עם אביו הרב יעקב יוסף זצ"ל (צילום: מתוך 'כיכר השבת')

המועמד מטעם מפלגת 'יחד' בבחירות הקרובות למועצת העיר ירושלים, הוא לא אחר מאשר נכדו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל שהיה מנהיגה הרוחני של מפלגת ש"ס. מדובר ביונתן יוסף, בנו של הרב יעקב יוסף ז"ל, בנו של הרב עובדיה.

בראיון לאתר החרדי 'כיכר השבת', מסביר יוסף את המורכבות של התמודדותו במפלגה שיושב הראש שלה, אלי ישי, הואשם בבגידה בדרכו של הרב עובדיה יוסף.

כשנשאל האם הוא יוצא נגד סיעת ש"ס שהקים סבו, השיב יונתן יוסף: "את סיעת ש"ס בעירייה הקים אבי זצ"ל יחד עם נסים זאב והרב יעקב כהן. אני הולך בדרכו של אבא ועל פי הדרכתו אתמודד. אעשה למען קדושת ירושלים כפי ששאפו סבא ואבא ואשרת בנאמנות את תושבי ירושלים".

כשנשאל האם הוא ניסה להתברג במפלגת ש"ס, השיב יוסף: "סיעת ש"ס הקימה ועדת איתור אשר מצאה מעל שלושים אנשים מיוחסים ומוכשרים יותר ממני. שמח שמצאתי בית שנאמן לעקרונות עליהן חונכתי בבית אבא".

עם הטענות לפיהן אלי ישי ניסה למנוע תקציבים מהמוסדות בראשם עמד אביו, השיב יוסף: "אבא שוחח עם אלי ישי לאחר פרשת עמנואל, ישר עמו את ההדורים ואף הזמינו לאחר מכן לחתונתי. ברורה דרכי לכולם והבחירה בי כמועמד נעשתה בידיעה ברורה שאפעל נגד אפלייה במערכת החינוך כדעתו של אבי מורי זצ"ל. אפעל להמשך מורשתו של אבי בכל כלי העומד לרשותי".

בנוסף, נראה שהנכד לא מתכוון לעצור רק במועצת העיר, וכשנשאל האם בכוונתו להגיע גם לכנסת, השיב: "אתמודד ואגיע לכל מקום בו אוכל לסייע לשמירה על ירושלים וארץ ישראל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
זו פוליטיקה
יוסי | 08-02-2018 20:18
יוני לא נציג של אלי ישי. זו פשוט פלטמורמה שהוא מצליח להתברג בתוכה. יוני בחור נפלא, ושיזכה לקדש שם שמים. אבל על תעשו לנו אידיאולוגיות מפוליטיקה.
נא להמשיך לאכול את הלב בשקט
שסניק לשעבר ורק יחד | 15-07-2018 18:20
...
2
תעודת זהות
יוניו יוסף | 23-10-2018 12:04
נעצר נכדו של הרב עובדיה יוסף מאת: שלומי דיאז | | תגובות חשוד בתקיפה על-רקע רומנטי בית המשפט שיחררו למעצר בית טוען כי מדובר בעלילה ▪ ▪ ▪ משטרת ירושלים עצרה את יהונתן יוסף, נכדו של הרב עובדיה יוסף, בחשד לתקיפה ואיומים על-רקע רומנטי. בית המשפט הורה לשחררו בתנאי מעצר בית של ארבע הימים. המעצר בוצע בעקבות תלונה שהתקבלה נגד נכדו של הרב. את התלונה הגיש חברו של יהונתן יוסף שטען כי בשבוע שעבר התעמתו השניים בשל אהבה משותפת לצעירה. על-פי המתלונן, בשלב מסויים הויכוח הפך לאלים ונכדו של הרב שלף מיכל גז מדמיע והתיז על פניו ואיים עליו שאם לא יוותר יפגע בו. לדברי המשטרה, אמש הוחלט לעצור את הנכד של הרב עובדיה יוסף לחקירה. בחיפוש בביתו נתפסו נפצים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו, אולם בית המשפט הורה לשחררו למעצר בית.