בקרוב: זה המקום בירושלים שיקרא על שמו של טראמפ

אחרי שהכיר רשמית בירושלים כבירת ישראל והכריז על כוונתו להעביר אליה את השגרירות האמריקאית, נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ יזכה להכרת תודה יוצאת דופן- שתנציח את שמו בבירה

בקרוב: זה המקום בירושלים שיקרא על שמו של טראמפ

ירושלמים כדאי שתתחילו כבר לדעת איפה נמצאת תחנת 'דונלד טראמפ', כי שר התחבורה והמודיעין, ישראל כ"ץ הודיע על כוונתו להעניק לנשיא ארה"ב תחנה מיוחדת שתנציח את שמו בבירה.

כפי שפורסם הבוקר בידיעות אחרונות השר כ"ץ החליט לקרוא לתחנת רכבת 'הכותל' שתיבנה ברובע היהודי- "דונאלד ג׳ון טראמפ", זאת כהכרת תודה על הכרתו הפומבית בירושלים כבירת ישראל ועל כוונתו להעביר אליה את השגרירות האמריקאית.

התחנה שתנציח את שמו של טראמפ בבירה תבנה עשרות מטרים מהכותל המערבי, האתר המתויר ביותר בישראל אותו פוקדים מידי שנה  כ11 מיליון מבקרים מהארץ ומהעולם.

המתווה הסופי של מיזם הרכבת לכותל יכלול מנהרה תת קרקעית באורך של כשלושה קילומטרים, שתחבר את תחנת רכבת ״האומה״ לכותל המערבי. המנהרה ושתי התחנות החדשות שייבנו בה הן למעשה המשכו של קו הרכבת המהירה בין תל אביב לירושלים.

השר כ"ץ מסר: "הכותל המערבי הוא המקום הקדוש ביותר לעם היהודי והחלטתי לקרוא לתחנת הרכבת שמובילה אליו על שם הנשיא טראמפ, בעקבות החלטתו האמיצה וההיסטורית להכיר בירושלים כבירת מדינת ישראל"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בורות של כ"ץ
דניאל | 31-12-2017 0:19
המקום הקדוש לעם היהודי הינו הר הבית. אבל זה לא מפליא מצד פוליטיקאי תחמן שתמך בהתנתקות.
בימות המשיח כל ירושלים היא המקום הקדוש
יפה יוסף | 15-05-2018 14:00
בימות המשיח העולם הפך להיות קטן מאוד והקדושה התפשטה גם לכל מדינת ישראל. תודה לאל.
2
ירושלים הוא המקום אשר בחר הד'.
יפה יוסף | 15-05-2018 13:58
לכן על כל אחד בעולם לבוא להתפלל לבורא העולם אלוהי אברהם יצחק ויעקב ברחבת הכותל .הקבה הוא האלוהים ואין עוד אחר.