הרב לאו על הפיטורים בטבע: "לא דרכה של תורה"

הרב הראשי לישראל השתתף בטקס הכנסת ספר תורה למפעל טבע בכפר סבא, ואמר לעובדים על הפיטורים: "אני לא מאמין שבימיו של אלי הורוביץ הוא היה מאפשר דבר שכזה."

הרב לאו על הפיטורים בטבע: "לא דרכה של תורה"
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

משבר טבע. הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו אמר לעובדי 'טבע': "זו לא דרכה של תורה להתעלם ממסירות ומעבודה של אנשים לאורך שנים. אני לא מאמין שבימיו של אלי הורוביץ הוא היה מאפשר דבר שכזה."

את הדברים אמר הרב הראשי במהלך הכנסת ס"ת למפעל 'טבע' בכפר סבא, בהשתתפות אלמנתו וילדיו של אלי הורוביץ ז"ל שבית הכנסת הוקדש לזכרו.

הרב לאו עם עובדי טבע בכפר סבא

הרב הראשי שיבח את עובדי המפעל שקיימו בשמחה רבה את טקס הכנסת ספר התורה (שנקבע מבעוד מועד) על אף המצב שבו הם שרויים וציין: "זה לא מובן מאליו בימים הללו לשמוח ולרקוד מתחת השלט של "טבע".

הרב לאו ציין בפניו העובדים כי "אתמול בבוקר, בדרכי למשרד בירושלים, כשעמדתי בפקקים לא כעסתי על מי שעוצר את התנועה, כי כאב לי הלב"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הסוציאליזם הוא נגע מוסרי עצום. כל מי שתומך בו הוא מושחת בעצמו
נחמן | 18-12-2017 16:43
או רק אידיוט שימושי. חבל שרב בני לאו מתבטא בנושאים שאין לו בהם כל הבנה.
נכון ועוד
צודק | 24-12-2017 17:04
על המדינה להפסיק לממן בחורי ישבות בטלנים. להפסיק לממן כבישים ביהודה ושומרון - יש להפריט ולהפוך לכבישי אגרה כמו כביש 6. אם כמות הרכבים לא מצדיקה אז לא לסלול.
2
דרכה של תורה
אלי יוסף | 21-12-2017 19:32
האם זה דרכה של תורה לחמש מדינות רצחניות .האם זה דרכה של תורה שרבנים שותקים ומאפשרים לממשלה להמשיך בחימוש רבי מרצחים בדרום סודן ,בבורמה , בבורונדי ועוד