זה הבכיר בעיריית ת"א שנחקר בפרשת השחיתות

הותר לפרסום כי ארנון גלעדי, הוא הבכיר בעיריית תל אביב שעוכב אתמול לחקירה בפרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון, שבמרכזה עומד יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן

זה הבכיר בעיריית ת"א שנחקר בפרשת השחיתות
  (צילום: אלכס קולומויסקי, ynet)

לפני זמן קצר (שלישי) הותר לפרסום כי ארנון גלעדי, הוא הבכיר בעיריית תל אביב שעוכב אתמול לחקירה בפרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון, שבמרכזה עומד יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן.

גלעדי, המשמש משנה לראש העירייה, רון חולדאי, נחקר במשך כמה שעות במשרדי יחידת להב 433 בחשד למרמה והפרת אמונים. הוא שוחרר לאחר מכן למעצר בית בהסכמה של שלושה ימים.

על פי הדיווח באתר ynet, ביטן וגלעדי, המשמש כיו"ר סיעת 'הליכוד' בתל אביב, נחשבים לחברים טובים כבר שנים, בין היתר על רקע פעילותם במרכז הליכוד, והם מרבים להיפגש ולבלות יחדיו באירועים חברתיים הקשורים למפלגה.

על פי החשד, ביטן ביקש מגלעדי לטפל בבעיות של כמה אנשים מול עיריית תל אביב, והחוקרים בודקים אם הוא גבה מהם כסף מאוחר יותר. גלעדי אישר בחקירה שהפנה את אותם גורמים לאנשי המקצוע של העירייה, כמצופה ממנו כמי שמסייע לציבור, אבל הכחיש שידע שביטן קיבל על כך כסף. "אני עוזר לאנשים בלי שום קשר. זה תפקידי הציבורי", אמר להם.

סנגורו של גלעדי, עו"ד אריה שרעבי: "לא דבק רבב בהתנהגותו של ארנון בכל מערכת יחסיו עם ביטן. אין לו קשר לכל חשד אחר. הוא מסר גרסה מפורטת במשטרה, ועובדה שהמשטרה התרשמה כי גרסתו מהימנה ונכונה ולכן היא שחררה אותו".

הבוקר הותר לפרסם שאשתו של ביטן, חגית, נחקרה ביומיים האחרונים במשרדי להב 433 ונשלחה למעצר בית בבית אחותה עד ליום חמישי. נאסר עליה לשוחח עם בעלה מחשש לתיאום גרסאות

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
ליכוד == שחיתות
הפתעה | 06-12-2017 8:20
לכלא