לאחר אלפי צופים זועמים: הסרט של אולף יוסר

לאחר אלפי תגובות של צופים זועמים- הסרט הקצר של כוכב הסרט ''לשבור את הקרח'', ירד מהאקרנים בסוף השבוע הקרוב. לטענת דיסני הסיבה להסרתו, לא נובעת מאכזבת הצופים

לאחר אלפי צופים זועמים: הסרט של אולף יוסר
  הצופים פחות התחברו הפעם(צילום מסך)

נראה שחברם הקפוא של הכוכבות אנה ואלזה, מתקבל פחות יפה בקרב הצופים. כשבוע לאחר שדיסני רצתה להפתיע את הצופים לקראת החגים ושילבה סרטון קצר של אולף מבית הסרט המצליח "לשבור את הקרח", בתחילת הסרט החדש "קוקו". הוחלט להסירו כבר בשבוע הקרוב מהאקרנים.

על אף התגובות הקשות והזועמות מהצופים, שפחות הופתעו מ"ההרפתקה הקפואה של אולף", שאורכת כ22 דקות לפני הסרט 'קוקו' שאורך כמעט שעתיים. דיסני טוענת כי הסיבה להסרתו של אולף מהאקרנים, נובעת בכלל מכך שמלכתחילה הסרט תוכנן לרוץ לתקופה מוגבלת ולא בגלל תגובות הצופים. נציג מטעם דיסני מסר "אין פה ממש סיפור – סיום ההקרנות הקולנועיות של אולף יסתיימו בשבוע הבא. כל הפרסומות וההודעות שהוצאנו גם התייחסו אליו כך"

אחד מעובדי בתי הקולנוע בארה"ב, אף סיפר לאתר "Reddit" שהם קיבלו הודעה מדיסני לפיה: "'ההרפתקה הקפואה של אולף', המשודרת לפני 'קוקו' תסתיים אחרי ה-7 בדצמבר. החל מה-8 בדצמבר לא יופיעו עוד על המסך סרטוני אולף. ב-22 הדקות שיתפנו, נודה אם תוכלו לאפשר הקרנה נוספת".

 

 

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע