לאחר שנפגע מרותם סלע: מתמודד הכוכב הבא מגיב לדרישה לפיטוריה

כשבוע לאחר השידור, מתמודד 'הכוכב הבא', יוסי פיטוסי מגיב לסערת הצופים הקוראים לפיטוריה של המנחה רותם סלע בעקבות פליטת הפה שפגעה בו

המתמודד שנפגע מגיב לדרישה לפטר את רותם סלע

לפני כשבוע צופי תכנית הריאליטי 'הכוכב הבא' הזדעזעו מדבריה של מנחת התכנית, רותם סלע כלפי המתמודד יוסי פיטוסי ודרשו לפטרה בעקבות כך. זאת על אף שמיד לפני שעלה לשיר, התנצלה סלע בפני פיטוסי ואביו.

מדובר בדברים שאמרה סלע למתמודד יוסי פיטוסי, בן 40, נהג משאית ביום ודיג'יי בלילה, אודות מראהו וגילו. לפני עלייתו לבמה שיגרה לעברו סלע הערה פוגענית שמשמעותה היא שאין לו את המראה הטיפוסי להיות 'הכוכב הבא' כשהיא כמובן מתכוונת למראה שלו, גילו המבוגר יחסית והמקצוע בו הוא עוסק.

 

אמש (ג') החליט המתמודד פיטוסי שראה את הסערה שיצרו דבריה של סלע, לשלוח תגובה אישית על העניין למערכת מעריב און ליין שפרסמה לראשונה את העניין הנ"ל: "נכון שרותם לא הייתה צריכה להגיד דבר כזה למתמודד, אך מאחר וזו תוכנית ריאלטי לא צריך לעשות עליהום על מנחה שמעדה בדיבורה וכל שכן לא לקרוא לפיטוריה"

בהמשך תגובתו פיטוסי סיפר כי סלח לסלע: "אם זה היה בשביל רייטינג או לא, היא ביקשה סליחה ואני מבחינתי העברתי את זה הלאה, בזה שהוכחתי שגם נהג משאית יכול יודע ומסוגל לרגש מדינה שלמה. אני מתקלט כבר 18 שנה, ושר 10 שנים. הופעתי בארץ ובחו"ל ולכל מקום שהגעתי ייצגתי קודם כל את עצמי ואת המדינה, אז מבחינתי את הדוז פואה כבר קיבלתי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
כפרה עליו
| 23-11-2017 13:25
צדיק- כל הכבוד לו
יעקב | 27-11-2017 6:43
מידת הסלחנות שלו כל הכבוד
2
רותם סלע
אבי | 16-12-2017 8:44
גועל נפש היא רותם סלע ואסי עזר שני דיבילים מדברים שטויות כול הזמן ופוגעים באיכות של התוכנית הם חושבים שהם מצחיקים אוי ואבוי עצוב מאוד מי צריך אותם בתוכנית בכלל בושה
3
מה שווה היופי?
נלי | 16-12-2017 8:54
סתם בחורה חצופה ומתנשאת איכס.. חוץ מעניים אין בך כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!