'מעשה שפל ומביש': צופים קוראים לפטר את רותם סלע

צופי תכנית הריאליטי 'הכוכב הבא' זועמים על רותם סלע, מנחת התכנית עם אסי עזר, בעקבות ההתבטאויות כלפי המתמודד יוסי פיטוסי ודורשים, לא פחות, שהיא תפוטר

'מעשה שפל ומביש': צופים קוראים לפטר את רותם סלע
  (צילום מסך)

צופי תכנית הריאליטי 'הכוכב הבא' זועמים על רותם סלע, מנחת התכנית עם אסי עזר, בעקבות ההתבטאויות כלפי המתמודד יוסי פיטוסי ודורשים, לא פחות, שהיא תפוטר.

מדובר בדברים שאמרה סלע למתמודד יוסי פיטוסי, בן 40, נהג משאית ביום ודיג'יי בלילה, אודות מראהו וגילו.

לפני עלייתו לבמה שיגרה לעברו סלע הערה פוגענית שמשמעותה היא שאין לו את המראה הטיפוסי להיות 'הכוכב הבא' כשהיא כמובן מתכוונת למראה שלו, גילו המבוגר יחסית והמקצוע בו הוא עוסק.

ראוי לציין כי סלע הבינה במהרה שטעתה ושפליטת הפה שלה עשויה לעורר סערה, ולכן היא ניגשה לבמה רגע לפני הביצוע של פיטוסי והתנצלה בפניו. לאחר מספר רגעים עלה פיטוסי לבמה כשעיניו מלאות בדמעות וריגש בקולו הערב את הצופים.

למרות שפיטוסי קיבל את סליחתה של המנחה, היו אלה דווקא הגולשים שלא מחלו על כבודו וביקשו להביא לפיטוריה של סלע: "מה שעשתה רותם סלע לפני עלייתו לבמה, פשוט מעשה שפל ומביש", כתבה אחת הגולשות. "נכון שהיא התנצלה, אבל זה היה מגעיל להוריד למתמודד את הביטחון לפני עלייתו לבמה".

גולשת אחרת כתבה: "היא הראתה בדיוק מי היא ואת דעתה. הוא בא לנסות. הוא בא עם קול וקסם שלו. מנחים כמו רותם פוגעניים מול מצלמות הייתי רק מעיפה, הפגיעה שלו הייתה מוצדקת, היא ייבשה אותו מול מצלמות ומול הטלוויזיה. מקווה שתיקחו אחריות ותעיפו אותה. המקרה שווה תביעה רצינית זה צולם ושודר".

טרם נמסרה תגובתה של קשת ו/או רותם סלע לכתבה שפורסמה באתר מעריב 'און ליין'

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

28 תגובות
הצג את כל התגובות