אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ברנז'ה: הרכש החדש של ה"תלמוד הישראלי"

עמותת התלמוד הישראלי מתרחבת וגד כהנא שסיים לאחרונה את תפקידו כמנהל עמותת התיירות בגוש עציון נכנס כמנהל הפיתוח החדש. המיזם פועל בכ-200 בתי ספר

ברנז'ה: הרכש החדש של ה"תלמוד הישראלי"
  גד כהנא עם ראשי התלמוד הישראלי (יח"צ)

עמותת התלמוד הישראלי מתרחבת וגד כהנא נכנס כמנהל הפיתוח החדש.

גד כהנא, שסיים לאחרונה את תפקידו כמנהל עמותת התיירות בגוש עציון, נכנס בימים אלו לשמש כמנהל הפיתוח בפרויקט החינוכי – קהילתי – 'תלמוד הישראלי'.

פרויקט התלמוד הישראלי הפועל בבתי ספר וקהילות רבות בארץ ובעולם, הוא פרי יוזמתם של צילית ומאיר יעקבסון, בעלי חברת התרופות 'מדיסון פארמה', כולל 7 כרכים של התלמוד הישראלי, המקיפים את כל הש"ס על פי סדר הדף היומי. כרכי התלמוד הישראלי ערוכים ומעובדים לילדים, וללימוד משותף בבית הספר ובקהילה. במקביל לשבעת הכרכים, יוצאת לאור מדי שבוע ערכת העשרה בעריכת מאיר יעקבסון ואבי רט – הכוללת סיכום שבועי של הדף היומי לילדים וכן מדורים נוספים המחברים את התלמוד להוויה הישראלית ולהיסטוריה היהודית. אתרי הפייסבוק והאינטרנט של התלמוד הישראלי מספקים חומרי לימוד נוספים, סרטים הממחיזים קטעי תלמוד, ושיטות לימוד, ומהווים כתובת להורים ואנשי חינוך להנגשת התלמוד לילדים ונוער.

גד כהנא, נכנס כמנהל פיתוח ויעסוק במספר תחומים – קשרי ממשל, גיוס משאבים, קשרי קהילה ויחסי ציבור לפרויקט, בארץ ובעולם, כל זאת מתוך מטרה לגייס משאבים ותמיכה ציבורית, ובכך לסייע לפרויקט להרחיב את מעגלי ומוקדי הלימוד של התלמוד הישראלי, לחזק את הזהות היהודית, ולהעצים את המשפחה והקהילה. הפרויקט זוכה להערכה רבה של אנשי מקצוע במשרד החינוך וכבר פועל בכ-200 בתי ספר ברחבי הארץ. במקביל, גם קהילות רבות בארץ ובחו"ל מגלות ענין רב בפרויקט ובהתחברות אליו, כאשר כבר עתה פועלים ברחבי הארץ והעולם כשלוש מאות מוקדי לימוד יומיים ושבועיים.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו