בעקבות הטבח בלאס וגאס: ג'ימי קימל פתח את תוכניתו בדמעות

בעיניים רטובות וקול נשבר המנחה ג'ימי קימל, דיבר בתוכנית הלילה שלו על הטבח הנוראי שהתרחש בלאס וגאס בו נרצחו 59 בני אדם ויותר מ-527 נפצעו. "זה הולך ונהיה קשה עבורי בתקופה האחרונה, זה מרגיש כאילו שמישהו פתח חלון לגיהנום" סיפר קימל בדמעות 

צפו: המנחה ג'ימי קימל לא מצליח לעצור את הדמעות
  (צילום מסך מתוך יוטיוב)

המנחה ג'ימי קימל, שבדרך כלל רגיל להציג את הפן הקומי בכל עניין בתכנית הלילה שלו. שם הפעם את ההומור בצד ודיבר אמש(ב') בכאב ובדמעות על הטבח הנוראי שהתרחש בלאס וגאס בו נרצחו 59 בני אדם ויותר מ-527 נפצעו.

"הנה אנחנו שוב, ביום אחרי טרגדיה נוראית, בלתי נתפסת, מטלטלת וכואבת" פתח קימל "הפעם בלאס וגאס, שהיא במקרה המקום שבו גדלתי. ילדים נותרו בלי הורים, אבות בלי בנים, אימהות בלי בנות.. זה מסוג הדברים שגורמים לי לרצות להקיא – או פשוט לוותר. זה כבר יותר מדי לעכל, כל המשפחות ההרוסות הללו שעכשיו יצטרכו לחיות עם הכאב לנצח".

בהמשך ביקר קימל את המנהיגים שממשיכים לתת לזה לקרות בעקבות חוקת הנשק והגיב לדבריה של דוברת הבית הלבן שטענה שזה לא הזמן המתאים לויכוחים על החזקת נשק ואמר:  "לא יודע, יש לנו פה 59 אנשים חפים מפשע שמתו, זה גם לא היה הזמן שלהם, אז אני חושב שזה בדיוק הזמן לדיון פוליטי". וסיכם בכאב כי הפוליטיקאים בבית הלבן בראשם טראמפ "צריכים להתפלל לאלוקים שיסלח להם על שנתנו לעסקי הנשק לנהל את המדינה הזו".

קימל סיפר בכאב כי הוא רוצה שהתכנית שלו תמשיך להיות תכנית קומדיה, אבל זה הולך ונעשה קשה "אני שונא לדבר על דברים כאלה. אני רק רוצה לצחוק על דברים בכל ערב, אבל זה הולך ונהיה קשה עבורי בתקופה האחרונה. זה מרגיש כאילו מישהו פתח חלון לגיהנום".

ולסיכום ביקש שוב למסור לאנשי הקונגרס לעשות משהו שימנע עוד מקרים כאלה בעתיד "אני לא מדבר הערב על החזקת נשק – אני מדבר על היגיון פשוט. ההיגיון הפשוט אומר ששום דבר טוב לא ייצא מלאפשר לבן אדם להחזיק כלי נשק שיכול לפגוע ב-527 אזרחים בהופעה. משהו צריך לקרות כבר. תגידו לאנשי הקונגרס שלכם לעשות משהו. זה לא מספיק לשלוח את אהבתכם ותפילותיכם".

 

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע