רגב ליועמ"ש: פתח בחקירה נגד השחקן מוחמד בכרי

שרת התרבות פנתה ליועמ"ש מנדלבליט בדרישה לחקור את הבמאי והשחקן מוחמד בכרי: "מדובר בחציית גבול תרתי משמע- ביקור במדינת אוייב והסתה נגד המדינה. היעדר תגובה נחרצת מצד רשויות אכיפת החוק, הינה מתן לגיטימציה לפעילות מסוג זה שאסור לנו לאפשרה"

רגב ליועמ"ש: פתח בחקירה נגד השחקן מוחמד בכרי
  (Hadas Parush/Flash90)

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב פנתה הבוקר (ראשון ) ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט, בדרישה לחקור את הבמאי והשחקן מוחמד בכרי  בגין הסתה וביקור במדינת אויב.

בפנייתה כתבה השרה כי "מוחמד בכרי הינו אזרח ישראלי. אך על פי הפרסומים השונים בכלי התקשורת מתברר כי בכרי שוהה בעיצומם של ימים אלו בלבנון לטובת השתתפות בפסטיבל תרבות העונה לשם ״ימי פלסטין״.

עוד הוסיפה השרה כי  "בכרי הידוע בעמדותיו הלעומתיות כלפי מדינת ישראל, שהיא מדינתו", ציינה השרה, "הרהיב עוז וקרא למדינות ערביות המקיימות עם ישראל קשרים בוגדות – לטענתו ישראל היא לא יותר מאשר אוייב ציוני שכל קשר עימה הוא בבחינת בגידה"

השחקן בכרי- ביקור במדינת אויב והסתה נגד המדינה (צילום: Abir Sultan/Flash 90)

חציית גבול תרתי משמע

"מדובר בחציית גבול תרתי משמע", אמרה השרה ופירטה: "ביקור במדינת אוייב והסתה נגד המדינה. אבקש לפתוח בחקירה ולזמנו מייד עם נחיתתו בישראל. ההעדר תגובה נחרצת מצד רשויות אכיפת החוק, הינה מתן לגיטימציה לפעילות מסוג זה שאסור לנו לאפשרה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
מוחמד בכרי
דני | 24-09-2017 12:24
עכשיו יגיד דברי הוצאו מהקשרם. וכל התיקשורת תיישר קו איתו. עכשיו אתם מבינים למה לא מאמינים לתיקשורת .
2
בוז לבכרי התת אנושי
ב | 24-09-2017 17:23
כל הכבוד למירי רגב האמיצה. בוז לבכרי התת אנושי, הדוגל ברוצחים, והאלוהים שלו הוא ...אל אכבר - לרצוח.