ניצל, בינתיים: ערוץ 20 לא ייסגר בקרוב

מועצת הכבלים והלוויין החליטה לפני זמן קצר (חמישי) לעכב את חילוט הערבויות של ערוץ בשלב זה, ולתת לראשי הערוץ הזדמנות נוספת בעוד כארבעה חודשים

ניצל, בינתיים: ערוץ 20 לא ייסגר בקרוב
  הפטריוטים ( מתוך ערוץ 20)

מועצת הכבלים והלוויין החליטה לפני זמן קצר (חמישי) לעכב את חילוט הערבויות של ערוץ 20 בשלב זה, ולתת לראשי הערוץ הזדמנות נוספת בעוד כארבעה חודשים.

בארבעת החודשים הללו, המועצה תאפשר למחוקק להסדיר את סוגיית הערוצים הייעודיים, וערוץ 20 יחויב להיצמד להוראות הרישיון. באם שוב, לאחר הבחינה הנוספת, יימצא כי הערוץ הפר את תנאי הרשיון, תודיע המועצה על חילוט הערבויות וסגירתו.

כזכור, אמש שיגרה יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ד"ר יפעת בן חי-שגב,  מכתב בו הציעה לחלט את ערבויות ערוץ 20, לטענתה בשל הפרות חוזרות ונשנות בתנאי השידור בשידורי אקטואליה מעל המותר ואי הפקות מקור.

"על פי נתונים של מועצת הכבלים והלוויין הערוץ קיים מספר הפרות בוטות בניגוד לתנאי הרישיון שלו", כותבת בהמלצתה בן חי-שגב, "ביניהם התמקדות בתכנים אקטואליים ובחדשות, ולא בתכניות מורשת כפי שנקבע על פי רישיונו, כך נחשף אמש במכתבה של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב שהחליטה להמליץ על חילוט כל הערבויות של הערוץ, שנאמדות על סך של ארבעה מיליון שקלים".

אלא שכאמור העבר החליטה המועצה על דחיית החילוט לתקופה של ארבעה חודשים.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע