אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שוקן מפתיע: 'הארץ' אף פעם לא מתנגד לממשלה

מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן התייחס לטענות נגד התקשורת הישראלית לפיהן היא מגוייסת נגד הממשלה ואמר כי עיתון 'הארץ' אף פעם לא מתנגד לממשלה אלא למדיניות

שוקן מפתיע: 'הארץ' אף פעם לא מתנגד לממשלה
  (צילום: פלאש90)

ראש הממשלה בנימין נתניהו טוען כל העת ובכל הזדמנות כי התקשורת הישראלית מגוייסת נגדו ונגד ממשלתו בכדי להפיל את שלטון הימין, אמש (שני) במהלך הכינוס הרביעי של ועידת צעירי הליכוד, הודה מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן, כי נתניהו צודק לפחות בדבר אחד והוא כי התקשורת היא נגד הממשלה.

במהלך הכינוס התקיים פאנל בנושא "תקשורת בעולם של עובדות אלטרנטיביות", במסגרתו התעמתו יו"ר הקואליציה, דוד ביטן וד"ר רן ברץ, עם מו"ל הארץ עמוס שוקן.

הערב התחיל כאשר עמוס שוקן נשאל על ידי המנחה מה אומר לו השם דוד ביטן, זה ענה בתגובה:"אשתי מאוהבת בו, כל ערב וכל בוקר אנחנו רואים אותו ביחד"

בפתח דבריו ביקש ביטן להתייחס לפסיקת בג"צ בנושא המסתננים ואמר: "הגיע הזמן שבית המשפט העליון יכיר במציאות. נצטרך לשנות את הדברים בחקיקה".

בנוגע להתגייסות התקשורת נגד הממשלה אמר ביטן כי "הבעיה היא לא עיתון 'הארץ' אלא תיבת התהודה שמסביב לעיתון הארץ,
מבחינתי הייתי סוגר את גל"צ, אבל הבעיה היא שהיינו נשארים עם רשת ב' שגם היא לא הכי ימנית"

רן ברץ, ששימש בעבר כראש מערך ההסברה בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו, אמר כי "מפת התקשורת משתנה באופן דרמטי. העיתונות המודפסת הולכת ונעלמת. זה טוב לנו, דברים יצמחו מלמטה – איפה שיש לתפיסות הלאומיות והליברליות מקום".

בשלב הזה התייחס שוקן לעמדתה של התקשורת ואמר כי "התקשורת נגד הממשלה זה נכון. זה תפקידה של התקשורת. אחד התפקידים החשובים של התקשורת – לבוא ולבדוק מה לא בסדר. הארץ אף פעם לא מתנגד לממשלה – הוא מתנגד למדיניות".

דוד שאין, יו"ר צעירי הליכוד, סיכם את הערב ואמר כי "הוכחנו לכל המקטרגים משמאל איך מנהלים דיון ענייני ועקרוני עם קטבים כל כך רחוקים. דמוקרטיה היא לכבד כל אדם גם אם דעתו שונה משלנו. עיתון הארץ מייצג אג׳נדה שהיא הכי רחוקה מאיתנו אבל בסוף צריך לזכור שאנחנו צריכים לדבר כי אנחנו עם אחד שחי במדינה הזו שיקרה לכולנו. תודה לרן ברץ, ח"כ ביטן ועמוס שוקן על הדיון המעניין".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו