אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

סגן ראש עיריית נתניה נעצר בחשד לקבלת שוחד

סגן ראש עיריית נתניה מטעם אגודת ישראל שמעון שר נעצר בחשד לקבלת שוחד. שר המשמש כיו"ר ועדת התכנון והבנייה חשוד כי התנה אישור פרויקטים בתרומות למוסדות הקרובים אליו

סגן ראש עיריית נתניה נעצר בחשד לקבלת שוחד
  (צילום: מוטי קמחי, ynet)

סגן ראש העיר נתניה שמעון שר נעצר בחשד לקבלת שוחד. כחודש לאחר שחזר לתפקידו כיו"ר ועדת התכנון והבנייה בעיר לאחר שנעצר גם בפרשת השחיתות בה מעורבת מרים פיירברג, שוב נעצר שר – סגן ראש העיר מטעם סיעת אגודת ישראל.

בית המשפט האריך היום את מעצרו של שר בארבעה ימים, להשלמת חקירה והוא חשוד בביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים במסגרת תפקידו. על פי החשד, התנה שר אישור לפרויקטים בעיר בתרומות למוסדות המקורבים לו, כשלפי החשד חלק מהכספים גם הלך לכיסו.

שר, נעצר כאמור בעבר, כשהתפוצצה פרשת השחיתות בה נחקרה ראש העירייה ובנה ועוד מספר בכירים בעירייה. רק לפני חודש חזר לתפקידו כיו"ר ועדת התכנון והבנייה בעירייה ממנה הורחק בשל מעצרו, והיום נעצר שוב.

(צילום: מוטי קמחי, ynet)

טובת הציבור מנחה אותו

עורכי הדין עמית חדד ואושר רובינגר, שמייצגים את שר, מסרו בתגובה כי "במשך כל חייו הבוגרים משמש הרב שר כאיש ציבור מתוך תחושת שליחות אמתית כשטובת הציבור – ורק היא – מנחה אותו. הרב שר מעולם לא קיבל שוחד ואנו בטוחים שהדברים יתבררו בימים הקרובים".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מקלב על מי אתה עובד כאשר חיללו חרדים שבת במירון
מקלב על מי אתה עובד כאשר חיללו חרדים שבת במירון | 29-08-2017 12:29
מקלב על מי אתה עובד כאשר חיללו חרדים שבת במירון יכולת לישון? זה מקפיץ עד לשמים לשמוע דברים כאלו, מי שמסוגל לדבר כך מוכיח כי הוא שקרן רמאי ונוכל ואף גרוע מכך, הוא אומר לתקשורת כי הוא לא יכול לישון בלילה בשל חילולי השבת, והוא באמת חושב שיש אפילו אדם אחד בעולם כולו שמאמין לו? הוא טיפש מפגר אדיוט חרקק וכו'. במירון בשבת לג בעומר חיללו שבת אלפים, ידעו על כך הרבה קודם יכלו למנוע זאת, וחבר הכנסת מקלב במקום שיזעק כי אינו יכול לישון בלילה מחילולי השבת הוא סייע לחילולי השבת, מפני שמדובר בחבריו במי שהוא זקוק לקולות שלהם בבחירות. מקלב חשבנו שאתה מן הטובים ופחות צבוע ולימדת אותנו היום כי אתה גרוע מהם, מי שמסוגל לשקר כך חייבים להוקיע אותו לעיני השמש, לא נאפשר לעשות מן השבת כלי משחק פוליטי, כאשר זה טוב לאינטרס החרדי מותר לחלל שבת? וכאשר זה טוב לבחירות אסור לחלל שבת? צבועים נמאסתם!!!