'זה מוציא אתכם קטנים': יאיר יעקובי עונה למבקרים

בעקבות פרסום הפרק השני בסדרת 'ישיבת הנהלה', חבורת הסאטירה של המגזר 'אנדרדוס' זכו לקבל שלל טוקבקים זועמים מהגולשים על התוכן. יאיר יעקובי החליט להגיב למבקרים והבהיר: ''אל תהיו מהממהרים להספיד, זה מוציא אתכם קטנים''

'זה מוציא אתכם קטנים': יאיר יעקובי עונה למבקרים
  (צילום מתוך יוטיוב/ אנדרדוס)

חבורת הסאטירה של המגזר, 'אנדרדוס' קיבלו אמש שלל ביקורות זועמות על הפרק השני בסדרת 'ישיבת הנהלה' שעלה אמש. זאת בעקבות תוכן הפרק, שדן בנושא מציאת רעיון להחלפת הגבאי הזקן שהעלה בין היתר גם רעיון של חיסול הגבאי.

כוכב אנדרדוס, יאיר יעקובי שקרא את הביקורת הקשה על הפרק החליט לענות למבקרים ועל הדרך להסביר קצת על מאחורי הקלעים של  צילום הסרטונים.

"הנה סיפור קצר מראשית ימי אנדרדוס" פתח יעקובי את הפוסט וסיפר "כחודשיים אחרי שעלינו לאוויר העלינו סרטון חדש ואחד הטוקבקיסטים כתב תגובה ובה הוא מבכה את רמתו הנמוכה של הסרטון ומצהיר משהו בסגנון 'הדרדרתם, רואים שנגמרו לכם הרעיונות, תחזרו למה שהייתם, לא מתאים לכם'. אממה, המגיב הנפלא הזה לא ידע שכל הסרטונים שיצאו בחודשים הראשונים להיווסדנו צולמו למעשה בכמה ימים מרוכזים שבועות ארוכים לפני שעלינו לאוויר. רוצה לומר, לא היה מאיפה להדרדר ולאן לחזור כי הכל צולם בחדא מחתא".

הפרק שעצבן את הגולשים (צילום מתוך יוטיוב/ אנדרדוס)

יעקובי חילק את סוגי המגיבים והסביר "יש שני סוגים של מגיבים שלא נהנו מסרטון: המגיב הראשון כותב בפשטות 'לא אהבתי/לא התחברתי/לא מצחיק'. שזה סבבה. המגיב השני שייך למה שאני מכנה 'כת המספידים' – חבורה של אנשים חיובייים וטובי לבב שמשום מה רק מחכים להזדמנות לבכות את לכתך בטרם עת ולהכריז על מותך האומנותי. הכל באיצטלה כמובן של אהדת המבוקר, לכן בדרך כלל התגובה תלווה במילה המלבבת "חבל!!!" ולפעמים ב"אוי…".

עכשיו אני אומר, כשאני רוכש דיסק של להקה אהובה (נגיד של הפליט פוקסס, כי אני איש מגניב שאוהב אינדי) אני לא מצפה לאהוב את כל הרצועות בדיסק, אבל אני לא זורק את התקליטור רק בגלל שרצועה 8 לא באה לי טוב באוזן. ואם כל הרצועות מזעזעות בעיני אז כנראה שהדיסק הזה לא בשבילי (מה שלא נכון כי כאמור אני איש מגניב שאוהב אינדי)".

"לא מצפה מכולם לאהוב"

בהמשך הפוסט התייחס אל הפרק השני שעלה אמש ואמר "אני לא אתחיל לדון פה על המגוחכות של הזעזוע (בעיני, בעיני) כי היא לגיטימית. הנקודה היא שבאמת אני לא מצפה מכולם לאהוב כל מה שאנחנו עושים, ואם כולם היו אוהבים כל הזמן אז כנראה שעשינו משהו לא נכון. אבל קחו עצה מיעקביני: גם אם לא אהבתם סרטון או שיר או כתבה, אל תהיו מהממהרים להספיד, זה מוציא אתכם קטנים (שלא לומר זעירים)". סיכם יעקובי.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
אין על אנדרדוס
אפרים מירושלים | 22-08-2017 19:08
איזו ביקורת? פרק מדהים, קצת הומור שחור לפעמים זה בריא
2
יכולת להגיד "טעינו"
בצלאל | 23-08-2017 0:16
אם המגיבים מרגישים שזה פגע בהם אתה יכול גם חהגיד סליחה טעינו. אין בזה שום בושה. גם לאומנים וליוצרים מותר לטעות וגם להודות בטעות. הייתם חריפים מדי ויש אנשים שזה פגע בהם. גם אם בעיניכם זה סבבה אתם יכולים ללמוד ולהפיק לקחים. רק תתקדמו מזה
3
מודה ועוזב ירוחם. מותר להודות: טעינו...
רונן | 23-08-2017 0:35
מותר להודות ולומר טעינו, ואנו שמחים על הקהל שמגיב ומתעניין במה שאנו עושים. נפיק לקחים לעתיד. נראה לי שתגובה כזו היתה מכבדת אותם יותר.
נראה לי שהם שלמים עם מה שהם הוציאו
מאיר | 23-08-2017 23:18
לפי דעתי הם לא מודים שהם טעו משום שהם שלמים עם מה שהם הוציאו, שזה לגיטמי. לא כולם חייבים להתחבר להומור שחור, והם לא חייבו אף אחד לצפות בסרטון.
4
רדוד ולא חינוכי
אני | 23-08-2017 13:35
צריך פשוט להפסיק לראות את המערכונים המטופשים והרדודים האלו. לא לרמה שלי
התבלבלת
יורם | 23-08-2017 18:14
אנדרדוס לא מחנכים, הם בדרנים. המחנך זה אתה.
5
תגובה ממש מאכזבת. "ככלב השב אל קיאו"...
ינון | 23-08-2017 22:08
מותר לכל אדם לטעות, ובדאי למי שעוסק באומנות, ולעיתים מותח גבולות, יכול לקרות שיעבור את גבול הטעם הטוב. זה לא נורא. עוצרים, עושים חושבים, מתנצלים ומתקנים. דוקא התגובה של אנדרדוס מאכזבת ונשמעת מאד תינוקית. לעשות צחוק פרוע כזה מרצח קשיש, לפי טעמי וכנראה גם לדעת הרבה מאד אנשים - זה עובר את גבול הטעם הטוב. מוטב לאנדרדוס להיות קשובים לקהל ולתקן מאשר להאשים את הקהל. תנסו לחשוב מה היה קורה אם קומיקאי שמאלני היה צוחק ככה שצריך להרוג מתנחל. כל הארץ היתה זועקת (ובצדק), והיו מצפים ממנו להתנצלות. במקום זאת הוא היה מאשים את כל הנעלבים שאין להם חוש הומור, ומנסה להסביר להם שהם טועים... זה בערך מה שאנדרדוס עשו....
6
אכן רדוד...
ע | 23-08-2017 22:59
חבל
7
וואלה צודק
מירב | 23-08-2017 23:16
צודק. לא חייבים לאהוב, לא חייבים להסכים אבל לא צריך למהר ולהספיד. חוץ מזה, שמי שלא מתאים לו לא חייב לראות ולא חייב להפיץ. הכל טוב. אנדרדוס- אוהבים אתכם.
8
אהבתי מאוד!
אהבתי מאוד | 24-08-2017 11:59
אהבתי מאוד!!! יותר מהראשון
9
סרטון מעולה
ש | 25-08-2017 17:19
יאללה גם כן, אנשים חסרי חוש הומור..