בנט: "אני המועמד המוביל להחליף את נתניהו"

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, מרוצה מהסקרים שהתפרסמו בשבועות האחרונים, ואומר כי המועמד המוביל בקרב מצביעי הימין להחליף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו

בנט: "אני המועמד המוביל להחליף את נתניהו"
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, מרוצה מהסקרים שהתפרסמו בשבועות האחרונים, ואומר כי המועמד המוביל בקרב מצביעי הימין להחליף את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, באם האחרון יאלץ להגיש את התפטרותו בעקבות החקירות נגדו שצפויות להתחדש בימים הקרובים, ובעקבות הסכם עד המדינה שנחתם עם ארי הרו, ראש הסגל לשעבר בבית ראש הממשלה.

בראיון ל'כאן ב", אמר בנט כי "אנחנו מתחזקים בסקרים. בחמישה סקרים שנערכו בשבוע האחרון אנחנו בהתחזקות. בכל הסקרים בקרב הימין בחרו בי למצב של היום שאחרי נתניהו".

"לא באנו בשביל הסקרים", סייג בנט את דבריו, והוסיף כי "יש חשיבות ליציבות הממשלה".

בנט התייחס גם להפגנות הנערכות מדי שבוע מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט בפתח תקווה ואמר כי הן חוקיות אך לא לגיטימיות. "זה נועד להשפיע על היועץ המשפטי. אף אחד לא רוצה שהוא יקבל הכרעות לפי עוצמת ההפגנות. כולנו רוצים שההכרעות תתקבלנה לפני הנתונים".

בנט התייחס גם לקריאות לכיוונו של נתניהו להודיע על פרישה מתפקידו ואמר כי "האם נתניהו יכול להמשיך בתפקידו? החוק אומר שהוא לא חייב להתפטר. ההיגיון הוא לא לתת לאדם אחד להוביל את מדינת ישראל לקלפי – במקרה הזה היועץ המשפטי", אמר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
בנט
אברהם | 13-08-2017 17:29
נכשל בכל תפקיד בממשלה ורוצה להיות ראש ממשלה מגוחך
2
מה עם בוכריס?? למה קראתם לו להתפטר
| 13-08-2017 17:50
חבורה של צבועים בממשלה... עד שזה מגיע אליהם על סמך חשדות הם לא צריכים להתפטר אבל לדרוש מלוחם מצטיין להתפטר זה בסדר
תלוי מה החשדות וכמה הן נכונות
| 14-08-2017 11:29
אין מה להשוות.
3
חתיכת חלאה מהלכת,אפס אחד גדול, 7% חושבים שהחלאה הזו
מתאים להיות ראש ממשלה | 14-08-2017 6:13
צריך להתחיל לטפל בבנט ברצינות, לגלות את כל כשלונותו רמאויות, איך נצח 3 פעמים ברמאות את הפריימריס, ספר לכולם כולם יא כתיכת אפס איך שדרגה את אשת האיש שקד המשודרגת והמשומשת, אה חתיכת אפס, לך לרפורמים הם בטח יביעו בעבורך, חתיכת חילוני צבוע נאלח לך לעבוד על הרב דרוקמן, הוא בטח מאמין לחתיכת אפס כמוך, בלי נתניהו ובלי הליכוד אתה בנט והמשודרגת משומשת שקד המפחדת משרה נתניהו שתפסה את שניכם על חם, שני אפסים, בטח רונצקי יתמוך בכם, אה נתפלל עוברו חה חה חה חה חה חה בשביל מי שהרס את הרבנות ואת הציונות הדתית. חבורת נוכלים ביחד איתו זה שהתחזה לאיש מילואים בצוק איתן כשלא גויס כחוק ונכנס לכינוסים סגורים שלא היה אמור להיות בהם וכך העביר לפרצוף הנאלח הזה בנט מידע שהיה קבינט מוכן בנט אתם חבורת בוגדים, אלוהים עוד יטפל בכם טיפול רציני המתעב יותר מכל שקרנים רמאים נוכלים גונבי דעת סידרתיים. לך לאמה הששמאלנית שלך יא סמרטוט מסמוטרטט.
4
התבטאות השר בנט מזכיר לי את הסיפור הבא:
ד.ק. | 14-08-2017 8:46
חסיד אחד, בא לרבו ומספר לו כי זה כמה ימים הוא חולם שהפך להיות אדמו''ר = רבי לחסידים, האם הוא חייב לקבל על עצנו להיות אדמו''ר לחסידים?ענה לו רבו, לא באל''ף רבתי !! מדוע? שואל החסיד? הרבי עונה: אם החסידים יחלמו כמה פעמים כי אתה הוא האדמו''ר שלהם, אזי תוכל לקבל על עצמך אדמורו''ת. חחחחחח
5
היום בנט מתאים אבל נקווה שלא נצטרך.
| 14-08-2017 11:31
האם בגלל ששונאים את נתניהו שהקבה עוזר לו להצליח צריך להענש . אולי נתניהו צריך להודות לקבה שעושה לו ניסים ונפלאות בהתנהלות עם הפלאסטינים והאוייבים.להודות.
6
רק 7% חושבים שהוא מתאים לראשות ממשלה, רק באתר בשבע
ששם מסתירים את כל פשעו | 26-09-2017 12:21
לא יעזור מי שקונה קולות בכסף הוא רמאי גדול, מי שמרמה שלוש פעמים בפריימריס הוא רמאי גדול, מהציבור שלו התיאשו ממנו, איך אמר שאין לו בעיה עם חבר כנסת הומו, פגישות עם הרפורמים, בנט אתה בכלל לא דתי, מנכל למשרד החינוך שמואל אבוהב שמלאן מובהק, בנט השטינקר לרביב דרוקר על ביבי טורס, אתה אפס על יד ראש הממשלה בנימין נתניהו הטוב ביותר בכל הזמנים במדינת ישראל, נוכל רמאי נחש כמו מי שהביא אותך,