דנון הציג תמונה במהלך נאומו וזעזע את הנוכחים

שגריר ישראל לאו"ם דני דנון, נאם לפני זמן קצר בפתח מועצת הביטחון, שהתכנסה לדיון מיוחד על המצב בירושלים, והציג את תמונת זירת הפיגוע בבית משפחת סלומון בחלמיש

תגיות:  
דנון הציג תמונה במהלך נאומו וזעזע את הנוכחים

שגריר ישראל לאו"ם דני דנון, נאם לפני זמן קצר (שני) בפתח מועצת הביטחון, שהתכנסה לדיון מיוחד על המצב בירושלים, והציג את תמונת זירת הפיגוע בבית משפחת סלומון בחלמיש.

"משפחת סלומון התכנסה לחגוג את הולדת נכדם החדש, והחגיגה הסתיימה בטבח. הם התיישבו לסעודת השבת כשהטרוריסט הנפשע נכנס לביתם ודקר אותם למוות. הוא רצח את יוסף הסב בן ה-70, בתו חיה ובנו אלעד ז"ל, בזמן שחמשת הילדים התחבאו בחדר עם אמם".

דנון הוסיף כי "במקום לגנות את הטרור ולהרגיע את המצב, הפלסטינים מפיצים שקרים וטוענים שהרצח המזוויע הזה הוא באשמת ישראל. אל תאמינו לשקרים האלו, המחבל שרצח את בני משפחת סלומון יקבל משכורת חודשית מהרשות הפלסטינית, חינכו אותו שרצח בדם קר של ישראלים הוא קדוש".

צפו: הלוחם שנטרל את המחבל משחזר

(צילום: דובר צה"ל)

"המתקפה הזו היא חלק מגל הטרור נגד העולם החופשי, אלה טרוריסטים שטופי מוח ומלאי שנאה. לא נסכים לקבל משוואה בין הטרור הפלסטיני הנפשע הזה לזכותנו להגן על ביטחון אזרחינו. מועצת הביטחון צריכה לדרוש מאבו מאזן ומהרשות הפלסטינית לפעול באופן מיידי כדי להפסיק את ההסתה והטרור לפני שיגבו קורבנות נוספים".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע