בגלל הראיון עם נתניהו- הליך בירור נגד ערוץ 20

על פי תנאי רישיונו, רשאי ערוץ 20 לשדר חדשות רק לאחר אישור המועצה מראש ובכתב. הראיון עם ראש הממשלה ביום חמישי האחרון מהווה הפרה בוטה של הכללים

בגלל הראיון עם נתניהו- הליך בירור נגד ערוץ 20

הראיון שנערך עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ביום חמישי האחרון בערוץ 20, אמנם העלה את קרנו של הערוץ שהיה היחיד שהצליח "להשיג" ראיון עם נתניהו, אך ככל הנראה הוא צפוי לחטוף על כך.

על פי הדיווח בחדשות 2, בעקבות הראיון, יושבת ראש מועצת הכבלים והלווין יפעת בן חי שגב, הורתה לפתוח בהליך בירור נגד ערוץ 20 וזאת בעקבות החשש כי שידור הריאיון היווה משדר חדשות בניגוד להוראות רישיונו.

על פי טענתה של מועצת הכבלים והלווין, הריאיון שעסק כולו בנושאים חדשותיים ואקטואליים וייצר חדשות בעניינים שונים שעומדים על סדר היום החדשותי, מצטרף להפרות אחרות לכאורה שנוגעות לשידורי חדשות בחודשים האחרונים על ידי הערוץ.

נזכיר, כי על פי תנאי רישיונו, רשאי ערוץ 20 לשדר חדשות רק לאחר אישור המועצה מראש ובכתב. הערוץ הגיש למועצה בקשה להפיק חדשות ולשידור מהדורות ומבזקי חדשות, שאושרה בכפוף למספר השלמות ומינויים שעל הערוץ לבצע. מאחר וההליך טרם הסתיים – הוראות הרישיון הקיימות בעינן עומדות. מאז הקמתו, בקיץ 2014 ועד היום הערוץ נקנס במאות אלפי שקלים בשל אי עמידה בתנאי הרישיון שלו, בין היתר בגין שידורי חדשות בניגוד להוראות הרישיון.

מערוץ 20 נמסר בתגובה: "נגיב למועצה בצינורות המקובלים ולא דרך התקשורת."

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע