הרשת עדין מנסה לפענח את התיעוד המוזר הזה ברכבת

מהנדס תוכנה תיעד במהלך נסיעתו ברכבת, נוסעת שעובדת על לא פחות ממחשב נייח- כן כזה עם העכבר, המסך והמקלדת. ומאז שהוא שיתף את התיעוד הזה אלפי גולשים עדין מנסים לפתח תאוריות לסיבה שמונעת ממנה לעבוד על מחשב נייד

הרשת עדין מנסה לפענח את התיעוד המוזר הזה ברכבת
  צילום מתוך טוויטר)

"הייתי חייב להסתכל פעמיים, הייתי פשוט בהלם לראות מחשב גדול כל כך על שולחן קטן", צייץ מהנדס מטקסס לצד התיעוד המוזר שצילם "אני עובד בחברת תוכנה ונוסע ברכבות כבר 15 שנים, ואף פעם לא ראיתי שום דבר כזה. לאישה הייתה גם מקלדת חוטית מלאה ועכבר".

מהנדס התוכנה, דיוויד היל מטקסס שצייץ את התמונה בחשבון הטוויטר שלו, אותה צילם לאחרונה במהלך נסיעתו במחלקה הראשונה ברכבת ללונדון. זכה כבר לקרוב ל5,000 לייקים וללמעלה מ-2,000 שיתופים ותגובות לתיעוד. ובעיקר אלפי גולשים שעדין מנסים לנחש מה באמת גרם לאותה אישה לעבוד על מחשב איימק נייח עם עכבר ומקלדת מלאה המחוברים לשקע. במקום פשוט לעבוד על מחשב נייד כמו כולם.

חלק מהגולשים ניסו לנחש שהיא פשוט חייבת לעבודתה מחשב חזק ומהיר גם בנסיעות, אחרים סברו שהאישה כנראה סובלת מבעיות ראייה ולכן היא חייבת להשתמש במסך גדול כל כך של אפל. אפשרות נוספת שעלתה בתגובות היא שאת המחשב הנייד קשה מאוד לגנוב, אם היא קמה לכמה דקות לשירותים. בכל אופן שום סיבה לא נשמעת לנו ממש מצדיקה את המאמץ ואנחנו בעיקר שוברים את הראש איך היא סוחבת את כל זה אחר כך?!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
אכן, מטריד ביותר...
גל | 24-07-2017 23:19
2
פשוט מאוד
ללל | 16-08-2017 11:00
במקום משרד או בית קפה שקט היא עובדת ברכבת שקטה עם נוף מדהים. נוסעת ברכבת מצד לצד עם כל המשרד.
3
הסבר הרבה יותר פשוט
יואס שולמן | 21-08-2017 14:42
רצתה להעביר את המחשב ממקום למקום דרך הרכבת על הדרך אמרה בוא נדליק אותו