אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

צפו: פעילי 'שוברים שתיקה' זורקים את חזן מהאירוע

חזן תקף את חברת הכנסת מיכל רוזין במהלך אירוע של ארגון השמאל הקיצוני 'שוברים שתיקה'. פעילי הארגון יצרו סביבו מעגל ודחקו אותו החוצה.

צפו: פעילי 'שוברים שתיקה' זורקים את חזן מהאירוע

מהומה אירעה אמש (שלישי) במהלך אירוע של ארגון השמאל הקיצוני 'שוברים שתיקה', במהלכו נזרק חבר הכנסת אורן חזן על ידי פעילי הארגון בעקבות דברים שהטיח בחברת הכנסת מיכל רוזין ממרצ.

במהל האירוע התראיינה רוזין לדנה סומברג במסגרת התכנית 'לפני כולם' המשודרת בערוץ 20 ואמרה כי העבודה הטובה ביותר היא להתנגד ל "שרת הצנזורה שסותמת פיות. שבעזרת הפעלת מפעל הפיס איימה לקצץ תקציבים לספריה שהייתה אמורה להכיל את ההרצאה שלי ושל "שוברים שתיקה", כן, לקראת חג החירות".

רוזין הוסיפה כי "אנחנו רוצים להפסיק חמישים שנים של עוול, של כיבוש. עוול שמדינת ישראל ממשיכה, חמישים שנה שאנחנו שולחים את הילדים שלנו לשטחים, אנחנו שולחים את הילדים שלנו לעשות עבודת שיטור. אנחנו לא נסכים לסתימת פיות. אנחנו דמוקרטיה ובדמוקרטיה צריך לדבר, אנחנו מאמינים בחזון הציוני. אנחנו מאמינים בכך שצריך לשמור פה על מדינה יהודית ודמוקרטית".


בשלב זה התפרץ לדבריה ח"כ אורן חזן: "אתם לא חושבים שהגזמתם? אתם לא חושבים שאתם מזהמים את האוויר? מזהמים את החברה הישראלית. את הזיהום הזה צריך לחסל", זעק. "את הפשע הזה צריך למגר. אתם צבועים".

חזן עבר למתקפה נגד רוזין ואמר לה: "תשרתי בצבא של אסד, תשרתי בצבא של חמאס, למה לשבת פה? מה זו הצביעות, מיכל? את בכלל מבינה מה זו דמוקרטיה? את מבינה מה זה יהודי?".

"הגעתי לכאן כי הנוכחות שלי כאן גורמת להם להזיע", אמר ח"כ חזן לאחר שח"כ רוזין נטשה את הראיון. לדבריו, "כמו שהוצאנו אותם מהצבא ומבתי הספר, ועכשיו גם מהספרייה נדאג להוציא אותם גם מחוץ לחוק".

לאחר מכן פעילים של ארגון 'שוברים שתיקה' יצרו מעין מעגל סביבו של חזן ודחקו אותו אל מחוץ לאירוע.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
ארגון שמאלי קיצוני ועוד איך
אבנר | 05-04-2017 8:57
מה זה תפקידים משמעותיים ? מה זאת הסיסמא הזאת, והאם זה מקנה להם זכות להשמיץ את המדינה ולספר שקרים לעולם בכדי לפגוע במדינת ישראל? שוברים שתיקה הוא ארגון שמאל קיצוני ועוד איך- מה ההגדרה שלך לארגון שמאל קיצוני? האם מי שמשתף פעולה עם אויבי המדינה אינו ארגון שמאל קיצוני? האם מי שמספר שקרים לא מבוססים על חיילי צהל אינו ארגון שמאל קיצוני? הרצון שלהם , כדבריך, הוא להניע תהליך שלום אינו לו אחיזה במציאות. הציבור בישראל לא מעוניין בשלום דמיוני שיוביל לחיסול מדינת ישראל והוא מביע את דעתו היטב בקלפי. כשרוצים שינוי חברתי צריך להשפיע על החברה פנימה ולא לשתף פעולה עם גורמים חיצוניים ועם האויב ,שאין להם שום עניין בטובת מדינת ישראל .
2
לחברה צבוע
אלכנדרה | 05-04-2017 9:28
הארגון הזה הוא אנטי ישראל ,אנטי ציוני,רק מקבל כסף כדי לשמיד את מדינה ישראל ,אין כיבוש! השתחים האלו לא היו שייכים לאף אחד ,שירדן עצב השתח הזה היה שייך לישראל מי תמיד! הפלסטינים שייכים לידנן,וירדן זרק אותם קבינימט כי זה עם בעיתי! שהירד נים יקחו את הפושעים לחזרה כולל כל אלו שלטובתם. י
3
להוציא מחוץ לחוק
א | 11-04-2017 21:38
שוברים שתיקה זה ארגון קיצוני שפוגע במודע במדינת ישראל ובצהל בתתדימתם בארץ ובעולם נשמעו מס פעמים מכיוון ארגון זה להשתמט מצהל בשל הכיבוש ביוש בקיצור צריך להוציא אותם מחוץ לחוק
4
שוברים שתיקה - ראשי תיבות ש ש - שדים שטניים.
אוראור | 20-04-2017 19:44