"הסימניה" המיוחדת של תלמידי ישיבת ההסדר

תלמידי שיעור ב' בישיבת ההסדר אמי"ת אורות שאול בכפר בתיה, רעננה, יונתן חסין וצור גרוסמן, הובילו מבצע של חתימה על כרטיסי אדי בישיבה ואף הפכו אותה ל"סימניה הערכית" של תלמידי השיבה

"הסימניה" המיוחדת של תלמידי ישיבת ההסדר
  תלמידי הישיבה צור גרוסמן ויונתן חסין עם כרטיסי אדי והגמרות בבית המדרש

תלמידי שיעור ב' בישיבת ההסדר אמי"ת אורות שאול בכפר בתיה, רעננה, יונתן חסין וצור גרוסמן, הובילו מבצע של חתימה על כרטיסי אדי בישיבה.

כשיונתן חגג יום הולדת 18 הוא החליט לחתום על כרטיס אדי, כמו הוריו. הכרטיס, אשר שימש אותו כסימניה לסימון השורה בה הוא אוחז בגמרא, הפך להיות חפץ מוכר בבית המדרש בישיבה.

יונתן וחברו לשיעור, צור, החליטו כי יהיה נפלא אם כל התלמידים ישתמשו בסימניה "ערכית" שכזו. הם שיתפו את ראשי הישיבה במהלך, וראש הישיבה, הרב תמיר גרנות, העביר שיעור כללי לכל התלמידים על החובה המוסרית בחתימה על כרטיס אדי.

לאחר שהעמידו ברחבי הישיבה שש עמדות מחשב והזמינו את חבריהם להירשם לקבלת כרטיס אדי דרך האינטרנט, נרשמו כארבעים חברים לקבלת כרטיס.

יונתן חסין אמר כי "צריך היה רק להעלות את חשיבות תרומת האיברים למודעות ומיד התגייסו עשרות חברים. בציבורים אחרים חושבים שהתרומה אסורה הלכתית ואת זה חייבים לשנות ברמת המודעות וההבנה ההלכתית".

הרב יובל שרלו, ראש ישיבת ההסדר אמי"ת אורות שאול אמר כי "חתימה על כרטיס אדי ותרומת אברים הנה חובה שהיא זכות של כולנו. תלמידינו צור ויונתן העלו את הנושא למודעות של עשרות מחבריהם- ועל כך יבורכו".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע