אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

כהנא צדק. ותודה לאחמד טיבי על התזכורת

אנשי "הבית היהודי" כעת מאתגרים את נתניהו ודורשים ממנו להכריז על קבורת הרעיון של "שתי מדינות". כמובן, הם צודקים. אולם מה הפתרון מבחינתם? כאן מתחילים הגמגומים

כהנא צדק. ותודה לאחמד טיבי על התזכורת
  (צילום: Miriam Alster/Flash90 )

במסגרת פסטיבל נתניהו-טראמפ וחגיגות הימין על ה"רוח הטובה" הנושבת מוושינגטון, זכינו גם למספר תזכורות לכך, שכפי שטענתי מהרגע שנבחר, טראמפ לא יושיענו, ושבשורה התחתונה – רק ה' הוא בעל בריתנו, ואם לא נבין זאת בדרך הנעימה, נצטרך להבין זאת בדרך הקשה.

אולם, בצלו של המפגש קרה דבר חשוב בהרבה מבחינת עומק הסוגיה, והוא הנידון של "שתי מדינות" מול "מדינה אחת".

"שתי מדינות", כידוע לכולם הוא רעיון העוועים מבית היוצר של "שלום עכשיו", אשר נתניהו, מאז נאום בר-אילן, הפך לאחד המשווקים המרכזיים של אותה הזיה שמאלנית, וכמו אותו נרקומן שגופו כבר התרגל לסם המשכר, הוא אינו מסוכל להגמל ממנו גם כאשר הנשיא החדש לא מתלהב ממנו ואף אחד לא מכריח אותו לדבוק בו.

אנשי "הבית היהודי" כעת מאתגרים את נתניהו ודורשים ממנו להכריז על קבורת הרעיון של "שתי מדינות". כמובן, הם צודקים. אולם מה הפתרון מבחינתם? כאן מתחילים הגמגומים. בעוד קמפיין החלת הריבונות תופס תאוצה, אנשים שחושבים מעט שואלים – הרי זה סופה של המדינה היהודית?!

איילת שקד, שרת המשפטים ומספר 2 ב"בית היהודי", מכריזה כי "אסור לספח את כל יהודה ושומרון, זה יהיה חיסול המדינה היהודית". אז לא שתי מדינות, גם לא סיפוח. מה כן? בנט, שקד וחבריהם מציעים לקחת את אדמת הקודש שניתנה לאברהם, יצחק ויעקב בברית עולם ולבתר אותה לחלקים לפי סדר האלפבית האנגלי – A,B,C. את C נספח לבינתיים, אחר-כך נראה מה נעשה עם A ו-B. מה גורם לאותם אנשים, המכריזים על העת על זכותנו על ארץ-ישראל, לחשוש מסיפוח כל יהודה ושומרון ולכנות את אדמת ארצנו באותיות לועזיות? מה מפחיד את בנט ואת שקד?

כמובן, השקפת העולם המושפעת מהתרבות המערבית, הלקוחה מאומות העולם, זו הסותרת את תורת משה על כל צעד ושעל. לפי השקפה זו, סיפוח יהודה ושומרון פרושו של דבר מתן זכויות שוות, לרבות זכות הצבעה לפרלמנט, לכל התושבים ללא הבדלי דת וגזע, גם לאויב. כמובן. ואם דבר זה יקרה, מה תהיה התוצאה? למי שהיה מסופק, בא אחמד טיבי וסיפק את התשובה – "אני אהיה ראש הממשלה" הכריז טיבי. ומלבד כמה תגובות פתטיות מחוגי הימין, שמלבד כותרת בעיתון לא עומד מאחוריהם כלום, באמת לא היה לאף אחד מה להשיב לו.

כי זו המציאות, רבותיי. בין הים לירדן אין רוב יהודי. הערבים בצרוף שאר גויים מסתננים, רוסים ושאר מיני גויים מהווים רוב, ואם לא – תמיד ניתן לסמוך על כמות נכבדת של שמאלנים שיצטרפו אליהם. ובמדינה דמוקרטית-מערבית, מה לעשות, אחמד טיבי אכן יבחר לראשות הממשלה. נתניהו יודע זאת, בנט ושקד יודעים זאת, אך הם אחוזי אימה מהאופציה שעומדת מנגד – לומר שלוש מילים פשוטות – הרב כהנא צדק! בלי טרנספר של האויבים, מדינת ישראל בסכנה. ואם האויב הערבי מאיים על קיומה של המדינה היהודית, עלינו להורות להם את הדרך החוצה. ומי שאינו מוכן להודות בכך, בהכרח יעלה על המדרון התלול שמוביל או למדינה עם רוב ערבי או ל"פתרון שתי המדינות". ציפי לבני ויצחק הרצוג מאתגרים את הימין כל הזמן באומרם שהוא מוביל למדינה דו-לאומית ולקץ המדינה היהודית, נתניהו כבר נכנע להם ובחר באופציית ההתאבדות של שתי המדינות, והבית היהודי ממשיכים לגמגם ולשחק ב-A,B,C.

"עוצמה יהודית" היא התנועה היחידה שיכולה להסתכל לאחמד טיבי בעיניים, לומר לו שאכן נספח את כל ארץ-ישראל, ולא, הוא לא יהיה ראש ממשלה. לאמתו של דבר, הוא לא יהיה כאן בכלל. ומי שזה לא מוצא חן בעיניו, יכול לבחור את אחד ממסלולי ההתאבדות האלטרנטיביים – דרך שתי מדינות או דרך מדינה אחת עם שוויון לאויבים.

אנחנו מכל מקום בוחרים לחיות. ולכן, אחר שנסינו את כל הפתרונות, הגיע הזמן לנסות את הפתרון של תורת ישראל – הוצאת האויבים מהארץ, ושלום על ישראל.

=======

ברוך מרזל הוא איש עוצמה יהודית

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
האם צריך שאיפה לאמת גם אם היא לא נראית ריאלית עכשיו ?
נחום ירושלמי | 20-02-2017 11:44
נכון מאוד, זה נראה צפייה לגאולה שנספח והם יחליטו ללכת מכאן לארצותיהם. אבל, גם לפני 67 היה נראה חלום שנוכל לשוב לארץ אבותינו, לפני 48 היה נראה חלום שהאומות המאוחדות יתמכו בהקמת מדינה יהודית. אין ספק שאנו חיים כאן לא בכח הזרוע אלא בנס !!!! כך שאנו צריכים להמשיך לשאוף ולחלום על האמת ומשמיים יסייעו בידינו, כפי שהיה במהלך ההיסטוריה ובפרט האחרונה !!!
2
רק אצל עוצמה יהודית תמצאו
מוטי | 20-02-2017 21:07
דברים ברורים ולא מגמגמים. על פי התורה שכותבת שלא להשאיר את האוייבים בארץ ככתוב והיה אשר תותירו מהם לשיכים בעיניכם ולצנינים בצידיכם וצררו אתכם על הארץ אשר אתם יושבים בה. וכל דברי הרב כהנא הם לפי התורה אחד לאחד. ולמגיב אמיר לך ללמוד ולקרוא בספרי הרב כהנא לפני שאתה משמיץ וכותב דברים לא נכונים.
3
בבחירות האחרונות דפקתם חזק את הציונות הדתית
בן ט. | 20-07-2017 9:32
לקחתם 4 מנדטים וזרקתם לפח. הדעות שלכם יפות ונכונות אבל לא יישימות במציאות הנוכחית. אז את הסדר החדש נשאיר לקבה, ואתם, תפסיקו לדפוק את הציונות הדתית.
4
חבל שכהנא הי"ד נרצח - ולא פחות חבל שטיבי - להבדיל
אוראור | 17-08-2017 18:30
מיליארדי הבדלות - נשאר בחיים - כשימות הוא לא יחסר לאף אחד - בטח לא לציבור היהודי - יימח שמו וזכרו - שיתפגר כבר אמן.